Wpis z mikrobloga

O ile "fenomen" Daniela (którego zresztą sam czasami oglądam) na Wykopie jestem w stanie jeszcze ogarnąć - remont, heheszkowanie z patologii itp. to już w ogóle nie czaję czemu jaracie się Mahonkiem?

Typ dzwoni po ludziach na Olx, którzy chcą coś sprzedać i sobie z nich jaja robi. Tak samo wyzywa ludzi na omegle. Nie różni się zachowaniem od Rafonixa, Medusy, Rafatusa i reszty patologii którą Wykop tak bardzo hejtuje i najchętniej powysyłałby ich do więzień i zbanował ich konta na YouTube. Jakaś dziewczyna się wczoraj pojawiła na streamie - wykopowe umysłowe stulejki szalały na całego.

Serio #!$%@?, zaraz będziecie znowu Wardęgę, Gonciarza oraz Elfa-polaka aka Jakóbiaka tutaj gloryfikowali.

#danielmagical #polskiyoutube #mahonek #rakcontent
  • 48
@iamtehwin: Tutaj akurat masz rację - problem w tym że Mahonek pojawił się na wspólnym streamie z Danielem i temu przez moment zapaści Daniela niektóre wykopki obwieściły go nowym królem. Problem w tym że dokładnie ejst tak jak mówisz - jego content nie różni się zupełnie od OBECNYCH streamów Medusy czy Rafonix'a.
@db95: Tu nie chodzi o "serial", tu chodzi o to że Wykop hejtuje YouTubową patologię i jednocześnie ją wspiera - Mahonek.

Tak jak napisałem - o ile Daniela jestem jeszcze jakoś w stanie zrozumieć, to tego co się tutaj zaczęło teraz #!$%@?ć totalnie już nie ogarniam.
@iamtehwin: Mnie też jego fenomen zdziwił szczerze gdyby na alkochińczyku pojawił się ktoś inny niż mahonek byście na znak buntu poszli do niego i mówili że jest lepszy. Śmieszne telefony są tak samo żałosne jak te medusy i rafonixa. Wyzywanie ludzi na ome i omegle to dno. Wczoraj jak wyśmiewał typa bo był po paru operacjach było tak żałosne a ludzie na chacie to byli wniebowzięci same xd leciały. Jedyna na
@lakukaracza_: Ma też inną cechę - brak szacunku do ludzi.

Hejtuj patologię na polskim YouTube

Jaraj się patologią na polskim YouTube i wysyłaj jej hajs


Normalne w tym momencie jest wybrać jedną z tych rzeczy, wykop wybrał obie naraz. Banda hipokrytów.