Wpis z mikrobloga

O ile "fenomen" Daniela (którego zresztą sam czasami oglądam) na Wykopie jestem w stanie jeszcze ogarnąć - remont, heheszkowanie z patologii itp. to już w ogóle nie czaję czemu jaracie się Mahonkiem?

Typ dzwoni po ludziach na Olx, którzy chcą coś sprzedać i sobie z nich jaja robi. Tak samo wyzywa ludzi na omegle. Nie różni się zachowaniem od Rafonixa, Medusy, Rafatusa i reszty patologii którą Wykop tak bardzo hejtuje i najchętniej powysyłałby ich do więzień i zbanował ich konta na YouTube. Jakaś dziewczyna się wczoraj pojawiła na streamie - wykopowe umysłowe stulejki szalały na całego.

Serio #!$%@?, zaraz będziecie znowu Wardęgę, Gonciarza oraz Elfa-polaka aka Jakóbiaka tutaj gloryfikowali.

#danielmagical #polskiyoutube #mahonek #rakcontent
  • 48
  • Odpowiedz
@iamtehwin:
Omegle, Ome, picie, wyrywanie loszek, heheszki czy granie są OK. Robienie sobie jaj ze zwykłych ludzi czy sprzedawców z OLX to zniżanie się do poziomu Rafonixa i gimbazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Czy ja powiedziałem że Daniel jest normalny? Nie.

@psjkb: OK, więc ci nie przeszkadza. Idź więc wystaw coś na Olx i podaj swój numer telefonu, a potem wyślij link do tej patologii - Mahonka, Medusy, Rafonixa, Rafatusa. Będzie fajnie, skoro to popierasz i masz takie poczucie humoru.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: ktoś do Ciebie zadzwoni, strolluje i tyle, jedyne co jest minusem w tej sytuacji to to, że ktoś traci czas.
Nikomu żadna inna krzywda się nie dzieje, chyba, że nie mam racji to mnie uświadom.
Mnie bardziej śmieszy to niż #!$%@? rzeczy, za czyjeś pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Unikałeś odpowiedzi jak psjkb, więc zapytałem czy masz z tym problem. Jak cię to obraziło to leć do moderacji, bo nie zamierzam przepraszać za coś takiego, a tym bardziej osoby która nie odpowiada na moje pytania.
  • Odpowiedz