Wpis z mikrobloga

Mieszkańcy Nowego Dworu nie chcą tramwaju

Uważają, że tramwaj będzie za głośny. I w ogóle autobusy też są za głośne. HURR DURR WOLNY NOWY DWÓR! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A Mikstat siedzi i już się cieszy na samą myśl o tym, że nie będzie musiał wydawać kasy na tramwaje, jeśli będzie większy sprzeciw osiedla. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wroclaw @mroz3
Pobierz w.....o - Mieszkańcy Nowego Dworu nie chcą tramwaju

Uważają, że tramwaj będzie za ...
źródło: comment_GwfKm6ImHdzaXlkKiUsfxYpRDpIwEDkV.jpg
  • 40
@Virgo92: Jagodno to tak co miesiąc średnio przemawia, że im się NALEŻY. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Teraz pewnie Jagodziaki przemówią, że skoro plebs z Nowego Dworu nie chce, to TRZEBA im przeznaczyć pieniądze na tramwaj, bo Buforowa zakorkowana HURR DURR WINCYJ TRAMWAJÓW NA JAGODNO WINCYJ, WSZYSYTKIE NAWET ( ͡° ͜ʖ
@luzny_lori: Zależnie od planu, jedne przewidują przebudowę Strzegomskiej, inne nie. Ja bym się jeszcze wstrzymał z ocenami, czy nam to potrzebne, czy nie, do czasu, aż nie wybiorą ostatecznego projektu.

@AlgorytmPrima: A W OGÓLE TO TAM SAME EMERYTY MIESZKAJO, ONI TAM WSZYSTKO MAJO, SKLEPY MAJO, PRZYCHODNIĘ MAJO, KOŚCIÓŁ MAJO, BIEDRONKIE MAJO, STARCZY IM, NAWET BASEN MAJO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@wiedro: Ale teraz bez beki serio jeździł? Bo np. u mnie w mieście czy w Jeleniej Górze za Hitlera jeździły tramwaje a PRL je zlikwidował niestety chociaż Unia u mnie chce odtworzyć i zrobić taką europejską sieć dla Europamiasta.
@AndrusZgc: Nie, nie jeździł, bo to wiocha 5k mieszkańców, gdzie bloki stoją w polu, nie ma dobrych chodników, a roszczeniowe Jagodziaki ŻĄDAJĄ TRAMWAJU, BO TAK. I #!$%@?. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Żądają, bo im się należy, bo Buforowa zakorkowana, bo się rozrasta osiedle (a mieszka tam moooże 10k, z czego większość niezameldowanych,
@wiedro: Wrocław to miasto słoików więc jakby miasto patrzyło pod tym względem to byłoby słabo aczkolwiek jako mieszkaniec tych wioch w polu nie rozumiem tego płaczu o tramwaj. Uważam podobnie jak Ty, że ludzie się nie przesiądą na tramwaj, zrobiliby to tylko Ci którzy i tak korzystają z MPK.
@Volt224: Wszystkie tramwaje jeżdżą w weekendy co 20 minut, a nie tylko linia 8. Swoją drogą, jaki masz problem, by zdążyć na tramwaj, gdy masz jasny rozkład jazdy? Wychodź trochę wcześniej, niż 2 minuty przed odjazdem, a będzie lepiej.

@AndrusZgc: Mądry i rozsądny głos mieszkańca Jagodna. Niemożliwe. Czyli jednak są tam ogarnięci ludzie, a nie tylko roszczeniowe Jagodziaki DEJ DEJ DEJ TRAMWAJ DEJ, BO NAM SIĘ NALEŻY. ( ͡°
@wiedro: ale że chodzi tylko o Rogowską to Ty mireczku zauważ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według mnie znacznie lepszym pomysłem było by pociągnięcie na Muchobór Wielki do okolic "ronda" ale to nie przejdzie bo kolejna przeprawa przez rzekę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@shinX: Rogowska się ciągnie aż do pętli, a pętla ma być na obecnej pętli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeki całkowicie eliminują budowę tramwaju, przekonali się o tym m.in. na Psim Polu. A po drugie - czy na Muchoborze koniecznie jest potrzebny tramwaj? 132 za ND jeździ połowicznie puste już.

@MichalQ20: Bo chodnik jest od tego, by był dziurawy, a nie, żeby koło niego tramwaj jechał (
@wiedro a budując tory nie przebudowują całej ulicy łącznie z chodnikami? Jeszcze samoloty im chodniki niszczą i jak będą jeszcze tramwaje startować to nie będzie dało się odpoczywać. Ludzie i tak korzystają z samolotów bo mają samochody.