Wpis z mikrobloga

No to pojeżdżone w #assettocorsa każdym autem z nowego dodatku kilka kółek na Silverstone International i jestem pod wrażeniem. Poza Celicą co mnie po prostu nie kręci (choć jeździło się interesująco ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to jadąc każdym pozostałym miałem banana na gębie. Ciężko nawet powiedzieć które najlepsze.

Oba LMP przyjemne choć kosmiczne (nie wiem czemu na T2 uciekał mi zadek w Toyocie), będzie alternatywa dla Porszaka 919.

Maserati to potwór istny, jazda na limicie musi być mega satysfakcjonujące (może kiedyś się uda). Monstrum porównywalne z Porsche 917 pod względem brutalności, choć ciut bardziej przyjazne.

Audi TT chyba zostanie moim kandydatem na kolejny sezon #acleague, prowadzi się dość sympatycznie - Push 2 Pass da większe możliwości strategiczne. Wersja VLN jakoś taka za szybka ( ͡º ͜ʖ͡º)

R8 LMS 2016 jak dla mnie prowadzi się tak samo jak 'stare' R8, miło mieć odświeżone autko, ale w sumie najmniejsze zaskoczenie (nie żebym oczekiwał niewiadomo czego).

Lotus 3 Eleven, gdyby nie ta wkurzająca szyba byłby również całkiem przyjemny, niestety bez przestawienia pozycji kierowcy szyba/owiewka kończy się tam gdzie nie powinna.

McLareny za to mi podpasowały oba, 570 to wiadomo, normalny cywilny na zakupy do Lidla, ale tak czy siak, radocha była. A na koniec został mi P1 GTR i przyznam że aż mnie zaskoczyło że toto szybsze jest od GT3.

Generalnie jak za 8 Euro to pakiet aut jak za półdarmo i w sumie każdemu większość podpasuje. Jak nie masz, to kupuj śmiało, bo ten DLC wart jest każdego grosza!
http://store.steampowered.com/app/619680/Assetto_Corsa__Ready_To_Race_Pack/
Pobierz Mokrysedes - No to pojeżdżone w #assettocorsa każdym autem z nowego dodatku kilka kół...
źródło: comment_TicUJsDayuXXz9IJtm1FuomwjwBV1dKY.jpg
  • 5
Międzyklasowy wyścig odbyty (GT3 + LMP) no i muszę przyznać że się dzieje teraz :) AI co prawda zbyt często podejmuje durne decyzje (np. wjeżdżając na kerb ten wysoki żeby wcisnąć się i w sumie stracić więcej czasu, ale nie ma już procesji rodem z Gran Turismo. Oberwałem też od AI bo jadąc obok siebie kolo po prostu we mnie wjechał zupełnie jak amerykańska policja zatrzymuje bandziorów na autostradach (
Byłem wolniejszy od swoich kółek z 919 o około 2-3 sekundy. Niestety do porszaka nie ma startu.


@cienki137: Aż zerknąłem na swoje czasy i również mam te 2-3 sekundy różnicy :/ Eeee, a już myślałem że będzie można coś wykombinować i taki multi-klasowy/multi-markowy sezon zrobić. No nic, zostanie BoP i równanie do najsłabszych w planowanych mistrzostwach WEC offline...