Wpis z mikrobloga

@Ostrymirek: @Lrrr: program oglądam, żeby posłuchać marudzenia tych wszystkich kulinarnych mniejszości :) Albo leję z takich sytuacji: ktoś tam się na prawdę postarał, zrobił fajne danie, a tu zaraz: ooo, a ja to się spodziewałem, że to będzie sezonowane (podkreślam: SEZONOWANE) solą himalajską skutą o wschodzie słońca z południowej ściany, lekko muśnięte świeżo rozbitym w moździerzu pieprzem kolorowym i zaciągnięte wczoraj wytłoczoną oliwą z oliwek :)
  • 299
@Ostrymirek Najlepsi są ludzie którzy biorą w tym udział tylko dla atencji. 5 tys. do wygrania, a wiecej jest warta bateria w kranie jaśnie pani xD albo "zanim zjemy to chodźcie, pokażę wam moje pole golfowe za domem/źródła termalne w piwnicy/kolekcję zabytkowych samochodów" xDDD Polecam brytyjską wersję programu, tam nawet do takich Magicali wbijają i czesto ścierają się różne środowiska.
@Ostrymirek: a dla mnie żenujące jest jeśli ktoś ma informację, że osoba nie je mięsa i ma to w dupie, albo przygotuje rybę, bo przecież wegetarianie jedzą ryby. Pomijając fakt, że do tego programu przychodzą ludzie głównie po to, żeby się zareklamować albo są atencjuszami.