Wpis z mikrobloga

same korpo świry albo emerytowane korpo świry które spełniają marzenia i np robią poduszki haftowane ręcznie xD


@Lrrr: Chyba ci sie programy pomyliły bo tam akurat jest spory przekrój społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@franaa: plot twist - koleżanka siostry brała w tym udział - ekipa wpadła i powiedziała, że mieszkanie jest za małe i w zbyt niskim standardzie, ale do programu się zakwalifikowała i gościła ludzi w "penthouse" jakiegoś słupa udając, że tam mieszka xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@sidhellfire Słyszę taką historię już enty raz i jeszcze mi się nie udało potwierdzić, że takie cyrki się tam #!$%@?. Tylko zawsze "kolezanka siostry/siostra sasiada/kuzynka kolegi".
  • Odpowiedz
@Hannahalla: oj przecież wiadomo, ze szkaluję idiotów na tych dietach bo z 80% to nawet #!$%@? nie wie co to celiakia. Znam jednego prawdziwego. To choroba jakichś #!$%@? 5% populacji a glutenfree tysiące zjebów.
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: do mojego ojca sami pisali czy nie chce wziąć udziału bo prowadzi rzadko spotykaną i ciekawą działalność (dość powiedzieć że klienci się zjeżdżają z połowy polski). ale że szczytem jego kulinarnej finezji są pyzy mięsne z nordisu, schabowy natarty czosnkiem i namysłów zamiast żywca, był zmuszony odmówić XD
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: kiedyś spałem w schronisku i spotkałem dziewczynę która była w tym programie. W skrócie: reżyserowane wszystko od początku do końca. Potrawy które miała swoje do przygotowania Zostały jej zmienione, nawet teksty i oceny innych zostały jej narzucone.
  • Odpowiedz
@Krupier: serio tego nie rozumiesz? Wegetarianizm to kwestia światopoglądowa. Wegetarianie zwykle potrafią dobrze gotować bezmięsnie. Rozumiem, że obrazą dla Ciebie jest zjeść posiłek bez mięsa?
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: Bez przesady, że raczysko. Już nie doszukujcie się wszędzie raka ludzie. Wesoły program do obejrzenia przy obiedzie. Zdarza się czasami obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piesmen nie jest obraza, ale strasznie nie lubię braku konsekwencji. Skoro ja mogę specjalnie dla kogoś zrobić coś bezmięsnego to i on może dla mnie zrobić z mięsem. Światopogląd zostawmy na boku bo tak tłumacząc ja też mogę mieć mięsny światopogląd i może mnie obrażać danie bezmięsne (a uwierz, jestem ogromnym miesozerca).
  • Odpowiedz