Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Ale nie szkaluj gluten free bo prawdziwie chorzy na tym cierpią :(
Zresztą sama bym nigdy nie poszła do takiego programu bo może jeden z drugim gadać "spokojnie to bezpieczne" a nie użyje certyfikowane mąki i dwa dni na sraczu i cały tydzień #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Ostrymirek: Program z założenia fajny, ale raczej nie ma szans wygrać go osoba, która nie lubi się na siłę promować, nawet jeśli zrobi świetną kolację. Nieraz ktoś daje ocenę typu "obiad pyszny, przystawki niesamowite, lepszych nie jadłam... no ale Kasia nie opowiedziała nam nic o swojej pasji z dzieciństwa i nie żonglowała cytrynami, więc 3 punkty".
  • Odpowiedz
Najlepsi są ludzie którzy biorą w tym udział tylko dla atencji


@franaa: Czyli wszyscy xD Przecież tam nawet selekcjonują pod tym kątem; ludzie, którzy się zgłaszali, tak twierdzili. Nie masz dobrze gotować, tylko być "młodym, dynamicznym" lemingiem.
  • Odpowiedz
@Ostrymirek Najlepsi są ludzie którzy biorą w tym udział tylko dla atencji. 5 tys. do wygrania, a wiecej jest warta bateria w kranie jaśnie pani xD albo "zanim zjemy to chodźcie, pokażę wam moje pole golfowe za domem/źródła termalne w piwnicy/kolekcję zabytkowych samochodów" xDDD Polecam brytyjską wersję programu, tam nawet do takich Magicali wbijają i czesto ścierają się różne środowiska.


@franaa: czemu? Był taki jeden gość, hajsu jak lodu,
  • Odpowiedz
a dla mnie żenujące jest jeśli ktoś ma informację, że osoba nie je mięsa i ma to w dupie, albo przygotuje rybę


@Piesmen: problem w tym, że osoba, która nie je mięsa nie przygotowuje specjalnie mięsnego dania dla osób, które jedzą to mięso. Dla mnie to straszna hipokryzja i też mnie to nieco denerwuje. Bo och patrzcie na mnie jaki jestem wege, gotujcie pode mnie. Ale w drugą stronę to
  • Odpowiedz