Wpis z mikrobloga

czekam na hejty od "prawdziwych" motocyklistów


@ziemniag: Co za idiotyczne podejście... Rozczarowujesz. Co za różnica czy motorynka 50cc czy rocket 2300cc. Liczy się to co sobą reprezentujesz a nie pojemność. A z podejściem takim jakie reprezentujesz to wygląda to bardzo słabo.
  • Odpowiedz
@ziemniag: nóweczka za 3k, bardzo fajnie. Sam nigdy nawet nie jeździłem moto, ale takie 125-tki wydają się być sympatyczne. Daj znać jak to jeździ czy coś :>
  • Odpowiedz
  • 3
@blubi_su nie mówię o prawdziwych motocyklostach, tylko tych prawdziwych inaczej czyli takich co uważają, że chińczyki to g---o, a tak mała pojemność to z miejsca ledwo ruszy, wiesz o co chodzi.
@opo92 pewnie, w tej cenie mógłbym mieć 10 letniego japońca z przelotem 30kkm, zawołam w niedzielę jak mi dostarczą.
  • Odpowiedz
@ziemniag lubię chińczyku ale to co kupiłeś to po prostu g---o jest. Weź go porządnje podokręcaj, wklej wszystko co się da na klej, sprawdź instalację elektryczną czy kabel nigdzie nie jest załamany, lub nie dotyka elementów które.moga go nadtopic. Pierwsze 500 km przejezdzij na tej oliwie co masz nalaną, ale potem obowiązkowo wymień na markowy olej. Zainwestuje w najprostszy filtr paliwa, i wstaw go pomiędzy bakiem a kranikiem. Często po dłuższych
  • Odpowiedz
@ziemniag:

Rzecz w tym że jakość tych produktów jest kiepska albo co najwyżej losowa, dlatego są odradzane, jak trafisz na kiepski to sam go będziesz hejtował.

Ale do właścicieli nikt nic nie ma, bo i z jakiego powodu.
Kick_Ass Ci dobrze napisał co koniecznie powinieneś zrobić żeby poprawić zdolność sprzęta w podróżowaniu z punktu A do
  • Odpowiedz
pewnie, w tej cenie mógłbym mieć 10 letniego japońca z przelotem 30kkm, zawołam w niedzielę jak mi dostarczą.


@ziemniag: cena nie bierze się z niczego ;) Ale niech Ci służy, i niech jeździ. Zastosuj się do rad @Kick_Ass, bo jak nawet on bojówkarz chińskich moto mówi, że słabo to uważaj :D
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: No ja tylko na wygląd patrzę, bo nie jeździłem żadnym chińskim 125. Swoją drogą ciekawe ile poleci taka masyznka. Moja wieśka z elektronicznym zapłonem i lepszym gaźnikiem wyciśnie 90 ( ͡º ͜ʖ͡º) Przelotowo sobie ciskam około 60 i jest gites :)
  • Odpowiedz