Wpis z mikrobloga

500 km przejezdzij na tej oliwie co masz nalaną, ale potem obowiązkowo wymień na markowy olej. Zainwestuje w najprostszy filtr paliwa, i wstaw go pomiędzy bakiem a kranikiem. Często po dłuższych postojach łuszczy się farba w zbiorniku i potrafi zapychać gaźniki. Sprawdź osiowość zębatek i naciąg łańcucha, w tym modelu łańcuch j


@michal-suski: 90 idzie, 100 poleciałem z górki.
@fajazdrowia no nie tylko on, kilka osób na forum opisywało ten problem. Moim zdaniem poniżej pewnej kwoty nie powinno się schodzić. Biorąc pod uwagę że dystrybutor musi coś na tym zarobić, importer również, to tak niska cena jest strasznie podejrzana, na czymś oszczędzili.
@Kick_Ass: to samo pomyślałem jak wpadłem na ten poroniony pomysł, przesiadłem sie z japońca za 10x tyle do którego miałem kask w tej cenie.
Pisałem wam o tym rok temu z innego konta.

To moto ma dwa problemy jak drzazga w dupie - opony (na mokrym ktoś bez expa #!$%@? na bank)
brak wskaźnika wachy
zawieszenie też dupy nie urywa, trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić, na pewno nigdy bym
@fajazdrowia: Powiem Ci ze wiekszosc tych moto to jedno i to samo. Klepane bodaj na starej licencji hondy silniki. Ale opowiem Ci zabawna historie kumpel kupil pewnego razu zippa, a inny benzera mniejszy silnik bo 50, juz nie bede opowiadał jakie jajca byly z nimi i co sie tam sypalo. Generalnie kluczyk z zippa pasowal do benzera dalo sie normalnie odpalic to moto kluczykiem do innego motoru xD. Wiec nawiazujac do