Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie! Mieszkam we Wrocławiu i moja dziewczyna ma kuzynkę, która (UWAGA!) studiowala z Magda ten sam kierunek na tej samej uczelni. Miały wspólne znajome i towarzystwo. Opowiadała ona wczoraj rowniez mojej dziewczynie to, ze Maga ponoć juz 3 dni przed wylotem szukała kogos w zastępstwie i pytała koleżanek czy któraś nie mogła by z nia polecieć. Czyli teoria, ze Markus dowiedział sie w dzien wlotu o wycieczce ma sie nijak, bo po co Magda miała by w takim razie 3 DNI przed wylotem szukać zastępstwa. Teraz pytanie czemu Markus kłamie, ze dowiedział sie o tej wycieczce w dzien wylotu? Co wiecej informacji to coraz wiecej pytan bez odpowiedzi.
#magdazuk #wroclaw
  • 124
A nie mogło być tak, że Markus wiedział wcześniej o tym, że ma nieważny paszport i najpierw próbowali z Magdą znaleźć kogoś na zastępstwo, a jak nie znaleźli, to poszli spróbować przedłużyć paszport? W urzędzie im odmówiono i w takim sensie Markus miał na myśli, że dowiedział się w dzień wylotu, że nie poleci, bo wykorzystali już wszystkie opcje? Chyba, że coś przeoczyłam i on dosadnie powiedział, że dowiedział się o samej
@wykopowiczka69 @OloF1 @HariPota @misieg8 @VicStrlg @Kopytko1 @syl-ada @mrmydlo @anonimowyzpl @keylornavas1 @BananZKlubu @kknnoo @KolegaPatryk
@szybkijakpoybany @mrmydlo @worldmaster @kamillo007: @comielipsa: @Pinata: @rissah: @medykydem: @Dzej_Kej:

Co do rozmowy to kuzynka potwierdza wszystko, co powiedziała wczesniej. Oprócz tego namawiała i namawia koleżankę, ktora bezpośrednio kilka dni przed wylotem prosiła Magda by z nia pojechała. Rowniez jeżeli kolezanka sie jednak ostatecznie nie zgodzi sama pójdzie złożyć zeznania. Chyba sukces :)