Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie! Mieszkam we Wrocławiu i moja dziewczyna ma kuzynkę, która (UWAGA!) studiowala z Magda ten sam kierunek na tej samej uczelni. Miały wspólne znajome i towarzystwo. Opowiadała ona wczoraj rowniez mojej dziewczynie to, ze Maga ponoć juz 3 dni przed wylotem szukała kogos w zastępstwie i pytała koleżanek czy któraś nie mogła by z nia polecieć. Czyli teoria, ze Markus dowiedział sie w dzien wlotu o wycieczce ma sie nijak, bo po co Magda miała by w takim razie 3 DNI przed wylotem szukać zastępstwa. Teraz pytanie czemu Markus kłamie, ze dowiedział sie o tej wycieczce w dzien wylotu? Co wiecej informacji to coraz wiecej pytan bez odpowiedzi.
#magdazuk #wroclaw
  • 124
@comielipsa: Ale ja się bardzo cieszę że masz mnie na czarnej, bo nie życzę sobie żeby taki trol jak ty widział moje komentarze.
@lobuzzzzz: jest taka możliwość, że jeżeli policja to czyta to mogą poprosić o twój numer IP I po prostu zapukać ci do mieszkania żeby zostawić wezwanie na przesłuchanie. Mój znajomy był w podobnej sytuacji, napisał coś na Forum i za kilka dni wpadli mu do pracy zostawić
@anonimowyzpl: @xzesimir_zebski: @kacperinjo: @worldmaster: @escobol: @kknnoo: @keylornavas1: @comielipsa:
Właśnie rozmawialem z dziewczyna. Matka jej wybija ten pomysł z głowy i mowi by sie nie mieszała i to sprawa indywidualna. Tłumaczy to tym, ze sie o nia boi. Na szczęście dziewczyna bierze moje zdanie wyżej niz matki i juz napisała do kuzynki na fb i jak nie odpowie jej do 20:30 to ma do niej
@comielipsa: fakt, paszport wydawany jest na 10 lat, więc to by mocno uwiarygadniało ich wersję... jako że jestem typowym foliarzem - oczywiście od razu przychodzi na myśl podrabianie dokumentów przez grupy przestępcze... no ale to chyba mało prawdopodobne
@kknnoo: bez danych, ja #!$%@? co za zielonka.

szczęście dziewczyna bierze moje zdanie wyżej niz matki i juz napisała do kuzynki na fb i jak nie odpowie jej do 20:30 to ma do niej zadzwonić, wiec jest dobrze.