Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie! Mieszkam we Wrocławiu i moja dziewczyna ma kuzynkę, która (UWAGA!) studiowala z Magda ten sam kierunek na tej samej uczelni. Miały wspólne znajome i towarzystwo. Opowiadała ona wczoraj rowniez mojej dziewczynie to, ze Maga ponoć juz 3 dni przed wylotem szukała kogos w zastępstwie i pytała koleżanek czy któraś nie mogła by z nia polecieć. Czyli teoria, ze Markus dowiedział sie w dzien wlotu o wycieczce ma sie nijak, bo po co Magda miała by w takim razie 3 DNI przed wylotem szukać zastępstwa. Teraz pytanie czemu Markus kłamie, ze dowiedział sie o tej wycieczce w dzien wylotu? Co wiecej informacji to coraz wiecej pytan bez odpowiedzi.
#magdazuk #wroclaw
  • 124
  • Odpowiedz
@kacperinjo: @anonimowyzpl: Mowię poważnie, jak Boga kocham. Osobiście nie znam tej kuzynki tylko kilka razy widziałem ja na oczy. A dziewczynie ufam jak nikomu innemu, jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła. Postaram sie z nia pogadać by nakłoniła kuzynkę to złożenia zeznań lub by kuzynka nakłoniła koleżanki. To moze wiele wnieść do sprawy.
  • Odpowiedz
@lobuzzzzz: czekamy - nie ma się czego obawiać ale jeśli zataiłaby tak ważną informację to mogłaby przyczynić się do braku rozwiązania tej sprawy. Poza tym mleko się już rozlało, wystarczy, że któryś z Mirków zgłosi Twój post do prokuratury a i tak do niej dotrą...
  • Odpowiedz
@lobuzzzzz nie chcę nic mowić ale jeżeli to nie jest prawda radził bym powiedzieć od razu. W przeciwnym razie jak najszybciej na policje. Zresztą Policja pewnie i tak monitoruje wykop i może wystapić o IP a wykop to nie FB wiec pewnie udostępni od ręki.
  • Odpowiedz