Wpis z mikrobloga

@czuczer dowiedz się jaki i jak długi to kabel i ma tej postawie się dowiesz jaka będzie prędkość, przerabiałem z Netia, miało być 80 Mb (nie do tylko 80), a kable tyle od centrali że było ledwie 20
@k__d: problem tak naprawdę polega na tym, ze będę tam lokalizacyjnie w dupie :P teraz jest tam zwykły pewnie dsl i ma 10Mb więc skok na 20Mb to i tak bedzie :P:P zastanawiam się tylko jak na takich prędkościach działa streaming np. seriali - bo trochę jestem rozpieszczony upc i 100Mb na nowych kablach z którym nigdy nie mam problemu :/ a wyboru tam nie ma niestety po kablu
@czuczer vdsl dobrze działa, jak mieszkasz blisko centrali, ale ma jedną dużą wadę - jest czuły. Z racji tego, że do działania wykorzystuje bardzo szerokie pasmo częstotliwości, to łatwo go zakłócić. Znam kilka przypadków, gdzie sąsiad kupił sobie wzmacniacz GSM i już vdsl miał problemy z działaniem w takim sensie, że z tygodnia na tydzień zmniejszala się prędkość zsynchronizacji aż synchronizacja spadła całkowicie. Mniej więcej co miesiąc się tak kolesiowi dzieje.
via Android
  • 0
@QiQu oooo :) super i wielkie dzieki!
@grzesiek23Gda - no wlasnie tak jak pisalem alternatyw zbytnio nie mam a w radiowke i a'la LTE isc nie chce. Wiec to tak naprawde tylko pytanie do ludzi o "doswiadczenia" :)