Wpis z mikrobloga

http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/arcanum-multiverse-edition.114150/page-14#post-5110094

Arcanum doczeka się nowego patcha, będą m.in. nowe rasy (ogry + mroczne elfy) + masa poprawek. Patch ten zostanie też prawdopodobnie dołączony do Arcanum Multiverse, czyli wygodnego pakietu poprawek, który znacznie ułatwia instalację opcji, które nas interesują. Informacje na ten temat są na wcześniejszych stronach wątku, do którego linkuję.

#gry #rpg #crpg #retrogaming #staregry #arcanum
Bethesda_sucks - http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/arcanum-multiverse-...

źródło: comment_vpswV5a2RgKhmZQPaQyWjKcF1hifD8NO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bethesda_sucks szczerze to jakoś nigdy się nie ułożyło i nie udało się zagrać. Słyszałem o grze bardzo dużo, jeszcze jak się pojawiła. Nawet mam wersję z jakiejś starszej gazety. :-) jak będę mieć więcej czasu na granie to liczę na to, że zainstaluję z takimi usprawnieniami i spolszczeniem, choćby częściowym.
  • Odpowiedz
Można gdzieś tą grę dostać po Polsku w miarę dobrej cenie?


@D_Train: polska wersja nie do końca działa z tymi wszystkimi łatkami a bez nich to jest naprawdę sporo baboli
  • Odpowiedz
@Morf: @lowca_randroidow:
Kurde mam ochotę na jakiegoś dobrego RPG żeby po prostu wsiąknąć, ale nie mam czasu żeby grzebać po necie i szukać spolszczeń :(
Na Steamie jest już wszystko popaczowane? Przeżyję jakoś ten angielski, zawsze to okazja do podszkolenia
  • Odpowiedz
@keneth_: Nieoficjalny patch oczywiście, nie ma producenta gier który wspierałby swój produkt 15 lat po premierze.

Na Steamie jest już wszystko popaczowane? Przeżyję jakoś ten angielski, zawsze to okazja do podszkolenia


@D_Train: Nie kupuj na Steamie tylko na GOG, Steamowa wersja jest gorsza i zabezpieczona, na wersji GOGowej wszystko będzie działać bez problemów.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: doskonała wiadomość. W weekend spędziłem kilka godzin próbując ożenić tę grę z Windowsem 10, stosując sztuczki z forum GOG i ostatecznie poległem, musiałem postawić na wirtualnej maszynie z XP-kiem i bez patcha na większą rozdzielczość (bo on powoduje dublowanie się graficzne przedmiotów).

I już miałem czekać, aż się za to BeamDog zabierze… ;)
  • Odpowiedz
nie ma producenta gier który wspierałby swój produkt 15 lat po premierze.


@Bethesda_sucks: Blizzard i patche do Diablo 2 i Starcrafta to co niby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sama informacja o patchu dla Arcanum budzi we mnie skłonności, aby wreszcie przysiąść do niej i przejść.
  • Odpowiedz