Wpis z mikrobloga

Swoją Tereske to poznałem jak jeszcze w Katowicach pracowalem w Zakladzie Slusarskim . Przyszla do mnie i mówi ,,czy pan nie moglby wymienić mi zamków w drzwiach bo moj byly mi kluczy zapasowych nie oddal do mieszkania'' . I tak te zamki wymieniłem ze od kilkudziesieciu lat jesteśmy szcześliwym malzenstwem . Z syna jestem bardzo dumny bo wyemigrował pare lat temu za chlebem do anglii bo dla siebie w Myszkowie nie widzial przyszlosci a dzisiaj trzęsie całym magazynem w Wielkiej Brytanii bo go awansowali na kierownika zmiany . Jak jade na ryby to Tereska zrobi mi kanapki ze schabowym i zaparzy kawe w termosie bo rozumie ze mam pasje do ryb i potrafi sobie sama zorganizowac czas . JAk mnie nie ma to zajmuje sie domem i pielegnacją ogrodu . I tak sobie myśle w kontekscie głośnej sprawy z p. Magdaleną Żuk ze jakby kobity chciały statecznego chłopa , ktory ma swoje wady, tj . pojedzie na ryby , wyżłopie piwo przed telewizorem i czasami zapomni czegoś naprawic to rzadziej dochodziło by do tragedii . Ale dzisiejsze kobity wolą chłopow w typie Markusa , lalusiów i cwaniakow a po trzech miesiacach od ich poznania sa martwe . To przykre . Śledze te sprawe bo mnie wstrząsnela i duzo mowi o wspólczesnej młodziezy . Nie wszystko w moim życiu ulozylo mi sie tak jak chciałem ale jestem szczęsliwy . Mam swoja pasję , rodzine i gdybym mógl coś zmienic w przeszlości to raczej niczego bym nie zmienił . Po prostu zaakceptowałem to , ze moje zycie nie musi być doskonale i czuje sie z tym dobrze . Wszystkim kolegom z mikrobloga życze wszystkiego dobrego i pomyślnosci , trzymajcie sie, Andzej
#wedkarstwo #rodzina #magdazuk
  • 58
@Wykopciuszek86: Z wiekiem mi to przyszlo , ale nauczyłem sie ze nie nalezy ludzi oceniać powierzchownie . Taką dzieczyne jak p. ś.p. Magde to większosc uzytkownikow internetu to pewnie nazwałaby ,,blacharą'' gdyby żyla . Naprawde łatwo jest czlowieka ocenic , ale ludzie ewoluują . Mam na przyklad takiego kolege janka , najwiekszy gieroj za czasow mlodości , trenowal boks w ,,GKS Katowice '' , na imprezach byl pierwszy do zadymy .