Wpis z mikrobloga

Jestem skończonym idiotą XD

Mircy. Mirabelki. Jeśli jesteście w trakcie jakichś "rozmów podrywowych", zaczynacie się z kimś spotykać, to nigdy nie róbcie tego co ja właśnie #!$%@?łem XD

Mam ostatnio MNÓSTWO pracy, ogarniam tematy po godzinach itp. I w tym czasie gadam sobie z taką jedną panią. Mam dla niej bardzo mało czasu, a ona wydaje się być zainteresowana moją osobą. Dzisiaj mogłem w końcu wrzucić na luz, wyjść wcześniej z pracy, pojechałem więc prosto do domu, przygotowałem bongosa, zajarałem i zaległem na kanapie słuchając muzyki. Na jej pytanie "co porabiasz?" odpowiedziałem że odpoczywam zalegając na kanapie. I tu rozmowa:

Ona: To zamiast zalegać popisz ze mną ;)
(w tym momencie dopada mnie jakiś #!$%@? nagły atak dwustuprocentowej szczerości):
Ja: (po jakiś 5 minutach): "Dziewcze, ja jestem tak zjarany że napisanie prostego zdania zajmuje mi 3 minuty XDDDDDDDDD"

Jak możecie się domyślać - nie rozmawiamy już ze sobą.

Jestem zażenowany poziomem własnej żenady. Idę się przejść po pokoju.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow i trochę #zwiazki
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koralowiecc: Nie ma czegoś takiego jak wykopowe wymagania, tak jak nie istnieje statystyczny Polak. Bierz przykład ze mnie i obserwuj te zachowania niczym biolog bakterie pod mikroskopem, tfu... mirkoskopem. :>
  • Odpowiedz
@dziki: I widzisz, mi kiedyś coś podobnego odpisała i dalej utrzymuje kontakt ( ) doceniłem za szczerość prychłem za dystans. Śmieszy mnie trochę takie ocenianie kogoś po jednym potknięciu, jakby wszystkie były ideałami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dziki: Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że jak jest się zjaranym to się z nikim nie rozmawia.. chyba że z osobami które palą razem z Tobą i jesteście w jednym miejscu i gadacie sobie na żywo. W innym wypadku to faux pas
  • Odpowiedz