Wpis z mikrobloga

@bvszky: miałem bardzo podobną sytuację w mojej firmie, co się trudni ochroną, powiedziałem szefowi prosto w pysk, że jak mi nie wyrówna to nie ma co liczyć na mnie nie ma mnie w robocie nara, a wiem że od cholery jest pracy, nawet jakieś sklepy i knajpy wzięli, no i pomału wypłaca zaległe wynagrodzenie
@alonso117: A czemu nie? Zaległości jednego piłkarza za dwa miesiące to akurat do ogarnięcia. Całego klubu ze składek nie dają rady wiadomo. Tylko, że to tak jak z długami szpitala, nawet jeśli dzisiaj wyjdą na zero to od jutra i tak dług nowy rośnie.
@bvszky: powinien Ruchowi wysłać fakturę za ochronę. #!$%@? wie co takim patusom z "grup kibicoskich" może #!$%@?ć gdy chodzi o "honor" i barwy klubowe. A takie stanowisko jasno pokazuje jaka jest narracja wewnątrz środowiska.
@bvszky: Patryk, Ruch sobie bez ciebie poradzi, ty bez Ruchu już niekoniecznie


@alonso117: Czas przeszły, bez Ruchu nie grałby profesjonalnie w piłkę, bo zwyczajnie się nie wyróżniał, i nie miał ofert z innych klubów.
@bvszky pamiętam, że równie ciekawa sytuacja była sytuacja ze Stępinskim w Widzewie. Jako podstawowy napastnik zarabiał chyba 3tys zlotych, pomimo, ze mial 17lat, grał w pierwszym skladzie i był etatowym reprezentantem mlodziezowki nie dostal zadnej podwyzki. Przez caly sezon byl ruchany na hajs a potem wszyscy byli zniesmaczeni, ze postanowił odejść z klubu. Pomimo sympatii dla Widzewa i Ruchu takie działania to dziadostwo.
@bvszky: za niepłacenie przez rok udokumentowane przed sądem powinno się z automatu #!$%@?ć do najniższej klasy rozgrywkowej. Do B czy tam C klasy, żeby grali z wioskami po 500 mieszkańców