Wpis z mikrobloga

Jak tam fituje? Tak właśnie widzę większość osób, które jarają się yeezami, czy #!$%@? wie jak to nazwać. Jedna para butów na całą szafe, przez co po miesiącu wyglądają tak jakby ktoś na nie nasrał. Jakaś #!$%@?, rozciągnięta Bluza i ciągle te same spodnie. Ważne że drogie, bo jestem kuhwa kimś, a że #!$%@? na kilometr, bo ciągle w tym samym chodzę to inna sprawa. Już nawet nie będę strzępić ryja, że idioci stojący w kolejkach po to gówno są gorsi niż Ci stojący w kolejce po karpia. Bo tamci chociaż się najedzą. Swoją drogą to, niezła beka. #!$%@?ć z kogoś haha patrzcie jaka cebula, stoją w Lidlu po karpia, Polaki biedaku #!$%@?. Ale ja mogę stac po buty by później je sprzedać, to są przecież buty z historią. Tak #!$%@?, pamiętam jak się uczyłem że Yeezy brały udział w Powstaniu Warszawskim. #streetwear
zsuiram2 - Jak tam fituje? Tak właśnie widzę większość osób, które jarają się yeezami...

źródło: comment_qHIRSQXCxZdz9r6bl3K8kbfMapizJyRv.jpg

Pobierz
  • 23
@niedlapsa: #!$%@?, przecież te buty to szczyt bezguścia? 900 z pierwszej ręki, gratulacje dla typów z Adidasa, znaleźli sposób kroić biedę umysłową, która się jara ceną buta..
Swoją drogą, ostatnio był gość, który miał takie buty, bluzę za 1k i koszulkę za 700 (?) zł, wrzucił fotkę z tym tagiem. Ktoś tam napisał gratulacje, niezły zestaw, a ktoś się spytał:
- Nie sznurujesz butów?
- Nie, bo Kanye nie sznuruje.

#!$%@?,
@J__D: w kręgu moich znajomych osoby które mają yeezy, bredy i inne rzeczy na które trzeba było się z reguły zapisywać na listę nadal mieszkają z rodzicami albo wynajmują zagrzybiały pokój byle po kosztach, wszędzie zapieprzają z buta albo tramwajem - i to raczej nie z własnego wyboru, ale z konieczności, wpieprzają kebaby i żarcie najniższej jakości, bo wszystko wydają na to, żeby wyglądać na bogatych, ale bogaci wcale nie są.
@zsuiram2: Dokładnie. Potem jest płacz, że brechtają ze streatwearu i że wykopki nie rozumieją mody i chodzą w koszulach w krate, dżinsach sandałach i skarpetach.
Ludzi, którzy naprawdę interesują się modą, śledzą trendy a szafy uginają się pod ciężarem ich kolekcji - szanuję. Tylko że oni nie wrzucają zdjęć nowo kupionej pary butów na wykop, koniecznie podkreślając ile zapłacili. Tak robią tylko lamusy, którzy musieli pół roku odkładać kieszonkowe, żeby potem