Wpis z mikrobloga

@kanapeczka_z_kanapa: bo pomimo głupich poglądów nie robi ludziom krzywdy i mimo wszystko ma coś ciekawego do powiedzenia jeżeli chodzi o podróże. W przeciwieństwie do znachorów zapraszanych na uniwersytety, którzy namawiają ludzi do zaprzestania normalnego leczenia.

Mam nadzieję, że wyczerpałem temat.
  • Odpowiedz
Byłem na jego występie. W jego trakcie nie wygłasza żadnej ze swoich kontrowersyjnych tez. Czysta rozrywka. Kilka razy powtarzał, że publiczność (też było na UM) orientuje się lepiej, niż on w sprawach okołomedycznych.


@semperfidelis: Jednak kiedy publiczność nie orientuje się lepiej, to już można wygłaszać swoje pseudonaukowe teorie o ewolucji i szczepieniu? Absurd.
  • Odpowiedz
Jednak kiedy publiczność nie orientuje się lepiej, to już można wygłaszać swoje pseudonaukowe teorie o ewolucji i szczepieniu? Absurd.


@Papilon: A dlaczego by nie? Każdy ma prawo myśleć co chce i mówić co myśli. Nawet celebryci. Ważne jest jedynie to, czy w kwestiach wrażliwych są w stanie w odpowiednim czasie trzymać język na wodzy.
  • Odpowiedz
w odpowiednim czasie trzymać język na wodzy.


@semperfidelis: Szkoda, że ten czas przychodzi, gdy jest wśród osób, które mogą go merytorycznie zmiażdżyć.

Każdy ma prawo myśleć co chce i mówić co myśli.


Idąc Twoim tokiem rozumowanie- czekam na pedofilii, którzy będą zachwalać medyczne korzyści płynące z pedofilii oraz kanibali, zachwalających smak ludzkiego mięsa, pikietujących przed sejmem, krzycząc 'legalizujcie ludzizne, ludzizna dla ludzi, nic co ludzkie nie jest mi obce'.

Absurd. Myślenie
  • Odpowiedz