Wpis z mikrobloga

czekam na pedofilii, którzy będą zachwalać medyczne korzyści płynące z pedofilii


@Papilon: To nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale pedofile już teraz tak twierdzą. Kanibale również zachwalają smak ludzkiego mięsa - gdyby było inaczej, przecież by go nie spożywali. Nie przypominam sobie Cejrowskiego pikietującego pod sejmem w jakiejkolwiek sprawie.

Jeśli chodzi o Cejrowskiego, to przesłuchałem teraz kilka audycji, w których wypowiadał się na temat szczepień i w każdej z nich albo
To nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale pedofile już teraz tak twierdzą.


@semperfidelis: W Polsce, nie na wykopie i artykułach z pikio.pl "PEDOFILE Z HOLANDII NAPISALI XY". Te przykłady były figurami retorycznymi. Podkreśliłem nimi absurd Twojego prostolinijnego "Każdy ma prawo myśleć co chce i mówić co myśli.". Oczywiście nie sprostowałeś, ani nie skonkretyzowałeś swojej myśli, a jedynie odniosłeś się do celowo przerysowanych przykładów ;). Spoko, rozumiem taki sposób prowadzenia dyskusji.

Fajnie,
Absurd. Myślenie nie jest kwestią regulowaną przez prawo, jednak mówienie pewnych rzeczy owszem.

Oprę się tutaj o kodeks karny:


@Papilon: Gdyby prawo działało tak jak byś chciał to rządzący poszliby do więzienia za złe gospodarowanie (m.in. Zus). Niestety
@kanapeczka_z_kanapa: "Pecunia non olet" Raz byłem na takim spotkaniu z nim, organizowanym w jakiejś sali MTP czy już nie pamiętam gdzie. Lżył publiczność i biła od niego buta na maksa. Książki ma fajne, ale całej reszty jego zachowań nie trawie.
udostępnia


@kanapeczka_z_kanapa: pewnie tutaj jest klucz, pewnie zamiast udostępniać to wynajmują za $$. Bez sensu jest nie wziąć pieniędzy jak do ciebie przychodzi i chce ci je wręczyć za coś co w tym czasie by nie przyniosło innego zysku. Plus podejrzewam, że temat spotkania jest zupełnie niemedyczny tylko podróżniczy. We Wrocławiu Cejrowski często robi spotkania na uniwersytecie ekonomicznym i nie są to spotkania o tematyce ekonomicznej
@bastek66: Specjalnie dla Ciebie zacytuję sam siebie :).

Moja teza jest jasna- możesz mówić co Ci ślina na język przyniesie, póki nie naruszasz dóbr osobistych oraz nie wypełniasz znamion czynu zabronionego. Możesz opowiadać bzdurne rzeczy, póki nie łamiesz prawa. Prawa karnego (znamiona cz. zabronionego) i prawa cywilnego (d. osobiste). Ni mniej, ni więcej.
@Kismeth o podróżach opowiada takie same dyrdymały, tyle że mniej ludzi może to zweryfikować, byłem w kilku miejscach w których był Cejrowski i stwierdziłem że opowiada #!$%@?.