Wpis z mikrobloga

@tosyu: jak widze takie wpisy to przez dwie godziny mam ochote wzisc sie za siebie ale potem znowu mi przechodzi.. Juz dwa razy w zyciu schudlem a teraz 3 raz przytylem i chyba sie nie zbiore na dietę.. W kazdym razie wielkie gratulacje dla Ciebie za dotychczasowy wynik
  • Odpowiedz
  • 1
@donjon nie jem rukoli bo jest #!$%@?, a kebaby mi już nie smakują, a raczej śmierdzą. Ja też jem co chce, napisałem przecież, to co wymieniłem to mi smakuje, nawet od grilla nie stronie ;) nie ma tu żadnego katowania się, co więcej, mi bardziej chodzi o poprawę sprawności fizycznej a chudnięcie przy okazji ;)
  • Odpowiedz
@insejn: @tosyu: maj,czerwiec,lipiec,sierpien,wrzesien, pazdziernik = 22kg /6 = 3.66kg /mc ~1kg/tydzien. Na poczatku zrzucasz z 2kg masy ciala gdzie wiekszosc to woda, kolejne tygodnie schodzi odpowiednio 1.5/1/0.7kg i finalnie po 300g /tydzien. Bilans wiekszy niz 2kg to juz zbyt wiele, chyba ze startujesz z wagi 150kg+
  • Odpowiedz
@tosyu: Gratuluję! Swego czasu z 135 kg na 95 przy 193 cm. Teraz w czasie studiów przytyłem do 104 kg, ale po dwóch tygodniach dietki już 101,5 kg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz