Wpis z mikrobloga

@tosyu sam zbiłem z 117 do 82, aby chciec. Powodzenia, pamietaj, że jak osiągniesz cel to musisz się pilnować trochę, żeby efektu jojo nie było. Oczywiście są dni że trzeba sobie pozwolic na więcej kcal, ale później przez kilka dni trzeba jeść jak człowiek i wszystko w normie
  • Odpowiedz
@tosyu o to taki ja ( ͡° ʖ̯ ͡°) niby masa ok 95 przy 194 wzrostu ale cos mi nie pasuje.Dieta juz ogarnięta zobaczymy co z tego wyjdzoe jeszcze rower boeganie i ćwicxnie w domu musi byc dobrze ( ), jeszcze fajki rzucic i bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@ukryty22 ja robię fikołki, 175cm here ;)
@lionee zrezygnowałem z cukru (np w kawie), lecę 5 małych posiłków dziennie, mało smażonego, sporo warzyw, owoców, sporo białka, oleje to na zimno jak już zamiast masła czy do sałatek, nic specjalnego w zasadzie. Z jakich zrezygnowałem? Np kurczaka KFC czy dowolnego kebaba nie jadłem 2017 kompletnie, ale już sałatkę z kfc zjem, to tak dla przykładu. Normalnie w ciągu dnia na przykładzie:
  • Odpowiedz
mleku z rodzynkami, drugie serek piątnica lub owoc, obiad normalny co żona zrobi albo sałatka


@tosyu: Dzięki! Sam ostatni jem owsiankę z mlekiem i bananem na śniadanie. Niestety zdarza mi się wciągnąć KFC, od którego jestem uzależniony :( Podejmuję walkę!
  • Odpowiedz