Wpis z mikrobloga

@Partacze: na swoją obronę mogę dodać to, że filmik będzie montowany z dwóch materiałów, tj. filmu od Gerona i od Wogui. Geron nagrywał sam ekran gry (rozdzielczość pliku 1180x864) a Wouga całego klienta (czat, eq, battle itd, no klient cały) w rozdzielczości 1300x740. Oba materiały chcę sprowadzić do 1920x1080 (lub chociaż 1280x720) w możliwie najmniej stratnej jakości i wtedy obrobić.

I to już w sumie zrobiłem, ale wycinanie ekranu gry
  • Odpowiedz
@Tfor: czym ty to robisz XD przecież przechwycenie ekranu i zmniejszenie go do jakieś rozdzielczośći (tak żeby ot nie było widoczne na ekranie) to 10 minut w vegasie
  • Odpowiedz
@WolfSky: Nie wiem czym oni oni nagrywali, ale wiem, że ty nie bardzo wiesz o czym mówię albo nie przeczytałeś.

Masz w jednym momencie okienko tibii w zupełnie innych wymiarach, zrobienie ze wszystkich kilkunastu ujęć stałego 1080p to nie jest chwila.

Nagrywaj OBSem swój cały ekran Tibijki i przesuwaj czat, zmieniając jego
  • Odpowiedz
@Tfor: jest #!$%@? 10 minut, a jak mi nie wierzysz to mi to wyślij i Ci pokażę. Wystarczy podczas materiału pancropem na spowolnieniu w momencie zmniejszania przybliżyć siatke. Nic więcej, a jak okno tibii się powiększa to powiększyć. ot co.
  • Odpowiedz
@Tfor: doskonale rozumiem co jest nie tak z nagraniami, ale fixnięcie tego to kilka kliknięć i albo po prostu nie ogarniasz obróki filmów albo próbujesz udawać eksperta xD
  • Odpowiedz