Wpis z mikrobloga

@Hole_to_another_universe: najlepsze jest to, że duzo ludzi jedzie wośp, że takie słabe a nikt z nich nie pamięta lub nawet nie poczyta jak owsiak zaczynał 1 edycję i co miał do dyspozycji na te czasy. Chłop odwalił kawał dobrej roboty, ale nie ma sensu stawiaĉ go wyżej od wośp nawet jak w 10 dni zdobył więcej kasy niż tegoroczna edycja wośp. Nie osiągnął takiego sukcesu jak owsiak, który uratował życie
  • Odpowiedz
@Hole_to_another_universe: ja p------e porownywac jednorazowy zryw ktorego sukcesu raczej nie przewyzszy kolejna akcja tego typu do fundacji ktora dziala cyklicznie od ponad 30 lat, nie tylko nfz jak widac jest niedofinansowy lecz takze edukacja publiczna z podkresleniem w tym przypadku lekcji matematyki
  • Odpowiedz