Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z moim #letv #x600 . Otóż pękł mi dotyk i od tego momentu dzieją się z telefonem dziwne rzeczy :
1. Telefon pada od 40 % w dół momentalnie,
2. Nie idzie go ładować gdy jest wyłączony (cały czas świeci dioda na czerwono), gdy go podłącze do słabszej ładowarki to potrafi się restartować kilka razy aż zapali się czerwona dioda i nie ładuje wgl.
3. Bardzo ciężko go uruchomić (nie reaguje na power) gdy się go odłączy od ładowarki gdy zawiesił się na czerwonej diodzie.

Czy ktoś z Was miał coś podobnego ? Zamówiłem do niego dotyk i zastanawiam się czy jest wgl sens go naprawiać (mogę jeszcze anulować zamówienie)

Wołam równiez #aliexpress #android #smartfon #banggood może ktoś miał podobne objawy.
  • 7
@ziooomekk2: Pękł ci dotyk od upadku, uderzenia, czy samoistnie? Bo te fiksacje mogą być spowodowane trzema rzeczami, wadliwą płytą główną, samym ekranem, który po pęknięciu fiksuje resztę osprzętu i trzecia rzecz to taśma łącząca się obluzowała, albo uszkodziła. Ekran niech przyjdzie, bo i tak czy siak trzeba go wymienić.
@ziooomekk2: LCD współgra z dotykiem i jeśli dotyk jest uszkodzony może zaburzać cały panel, razem z czujnikami. Ale możliwe, że po prostu przy upadku tasiemka się obluzowała, najlepiej rozkręcić i zobaczyć jak wygląda płyta główna, czy jest cała, jak wygląda tasiemka od wyświetlacza.