Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=zvEDm1VchIw

Nie żebym generalizował, ale GKA oczywiście zobowiązuje. Od początku mi ten kierowca nie pasował i wolałem za nim nie jechać, bo dziwnie prowadził auto (jakby dostał prawo jazdy wczoraj). Postanowiłem zmienić pas i przy okazji wyprzedzić podejrzanego kierowcę (ale Focus z GSP nie dał mi na to szansy więc toczyłem się za Fordem), bo i tak niebawem miałem skręcać w lewo, a tu taka niespodzianka. GKA nie zmarnowało potencjału okazji i dzielnie ją wykorzystało żeby podtrzymać swoją renomę. ;) Spojrzałem się na chwilę w lewo, bo widziałem znajomego i nagle taka sytuacja z hamowaniem awaryjnym.

#trojmiasto #polskiedrogi #gdynia
  • 2
@mwwilk: od 3 tygodni też jeżdżę na gka w końcu, rok nie przerejestrowywałem auta po przeprowadzce ale już musiałem :( Żona się wzbrania ze swoim autem ale też i na nią przyjdzie czas. Będziemy zakałami dróg trójmiasta chociaż myślę, że stary VW albo bmw z GWE to najgorsze co można spotkać na trójmiejskich drogach.
@elemenTH: ja jestem GA, ale na GA też zaczęło ostatnio jeździ sporo muminów stwarzających dziwne i niebezpieczne sytuacje i to (głównie) zwłaszcza w weekendy. Widać, że na GD i GA zaczęło jeździć bardzo dużo ludzi, którzy się tutaj sprowadzili skądś tam i nie odnajdują się na Trójmiejskich drogach, a wcale nie jest tutaj źle. :/

Takie trójmiejskie legendy drogowe GWE, GKA, GPU :D Mówią, że nie powinno się generalizować i patrzeć