Wpis z mikrobloga

@mactrix: wyjasnij awaryjne ladowania w miejscach gdzie ich nie powinno być. łudzisz sie że ziemia jest kulką ale tak nie jest. no chyba że samoloty latają sobie okrężną trasą by wiecej spalić paliwa. haha ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie jest aż tak głupi.
@lexx23: Ja nie muszę wyjaśniać bo rozumiem na czym polega odwzorowanie kartograficzne kuli i dlaczego nie jest ono dokładne :) umiem też liczyć, wiem jaka jest prędkość obrotu Ziemi, znam promienie wszystkich planet Układu Słonecznego - oglądam je wraz z Księżycami nie raz, bo to moje hobby i każdy kto zaprzecza tym faktom waląc urojeniami o tzw. płaskiej Ziemi jest dla mnie trollem, albo kretynem, ignorantem i nieukiem. Zmień nastawienie bo
Wy wszyscy jesteście urojeni bo żyjemy w wirtualnej rzeczywistości a nasze mózgi są podłączone do komputera matki który steruje naszymi myślami. A skąd wiesz że żyjemy na Ziemi. Może nasze ciała są składowane na marsie, albo innym alfa centauri, albo nie istnieją w ogóle, bo tak nam się tylko wydaje. A w ogóle to na krawędzi mapy się spada więc to musi być prawda.
@lexx23: Jak ktoś o urojeniach mówi, że to fakty to znaczy, że płaski to ma ale chyba umysł, skoro nie potrafi ogarnąć tak oczywistej rzeczy. Kopernik w XVI wieku jak widać potrafił zmiażdżyć swoją wiedzą niektórych w XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z drugiej strony głupota nie boli
@DrKittens: no to w czym problem? pięknie pasują te lądowania w model płaskiej ziemi. najśmieszniejsze jest to że nie potraficie przełknąć tego że wszystko się zgadza podczas lotów samolotów. facet pięknie wypunktował bezsens tras lotów na ziemi kuli. no ale wy sie znata lepiej i napewno lepiej jest lecieć dookoła i stracić więcej czasu i paliwa.
źródło: comment_zIECjB1brVNhzh7aqLxwuMS8BQsGjORp.jpg