Wpis z mikrobloga

Wołam wykopujących znalezisko o nieśmiertelnej Magdzie - ile jeszcze razy nabierzecie się na ten scam? Dodałem do powiązanych poprzednie znaleziska. @Myszak1984 się wycwanił i nie wstawia już zdjęć "Magdy" tylko odbrapane ściany, ale miejcie #rigcz i nie łykajcie jak pelikany.
http://www.wykop.pl/link/3729229/sprzedala-wyposazenie-mieszkania-zeby-kupic-leki/

@biribomba @Mikeyco @tyrada @InfinityM @plusem-wyklety @Victor_Manzon @wjtk123 @ip_woman @volatile_pc @hawat @Lampartini @osters @wujek_mikazjusz @Skandalizm @kotownik @piter12 @m_i_n
  • 6
@Skandalizm: gut, tylko jeszcze zakop zamiast wykopywać, im mniej ludzi się natnie tym lepiej. @Myszak1984 na pytania o stan Magdy jakoś dziwnie milczy, od początku kiedy spamuje nas tym scamem nie zobaczyliśmy też ani fragmentu jakiejkolwiek dokumentacji medycznej, a z pół bańki jak nie lepiej już uzbierali...
@WyczesanyCzesiek: "podziwiam" Twoją determinację w gnojeniu ciężko chorej osoby. W wykopie dodałam komentarz z opisem stanu Magdy, ale jak nie chce Ci sie szukać to wklejam tu:

Na dzień dzisiejszy ma usuniętę większość trzustki (przez co wystąpiła cukrzyca), śledzionę, woreczek żółciowy i część przewodów żółciowych. Jest świeżo po kolejnym etapie leczenia immunologicznego, które ma zapobiec przerzutom.
Jeśli ktoś nie wierzy w prawdziwość istnienia Magdy i jej choroby, może skontaktować się z