Wpis z mikrobloga

Rozmawialem dzis na dworcu w Wiedniu z Francuzem i Austriakiem nt. wyborow we Francji. Pomijam ich nastawienie anti-muslim itd itd ale Francuz powiedzial, ze mnostwo jego rodakow ceni Polskie i Wegry i zazdroszcza nam polityki dt. uchodzcow. Dodal, ze Le Pen nie ma raczej szans, bo wszyscy muslimowie ida glosowac na Macrona i Francja sie stacza w kierunku Szwedow, na ktorych glupote slow mu braklo :P

Fajnie tak wymienic poglady z innymi bialymi europejczykami

#coolstory #truestory #francja #austria #imigranci
  • 7
@crouch3r: Jak dla mnie, to te brednie o tolerancji o multikulturowości to tylko bełkot rządzących i małej grupy fanatyków
Po prostu ludzie są bierni, myśla inaczej, ale rząd coś wprowadza a oni nie wiedzą jaka w nich drzemie siła i garstka osób pogrąża cały naród, reszta patrzy na to, ale nic nie robi
U mnie w pracy było szkolenie, zlecone odgórnie, by nie nazywać kolegów i koleżanek neger, muslim, paki, cockney
@crouch3r: Zawsze to miło usłyszeć, że ktoś w innej części Europy trzeźwo myśli. Miałem przyjemność ostatnio pogadać z pewnym Norwegiem i mówił, że coraz więcej ludzi orientuje jak wielki śmieć płynie z zachodnich mediów i jaka choroba ogarnia Europę.
@crouch3r: Dobrze ze obracam sie w innym kregu i takich ludzi tylko znam z pubow. Gdzie o 2 w nocy jak im sie zachciewa gadac o polityce zaczyna jakis prosty chlop mi #!$%@? o emigrantach, asymiliacji i daje przyklady ktore sa prosto z wykopu.
A dodam ze obracam sie w konserwatynych kregach katolickich zwiazkow studenckich i partii ÖVP ktora wydala malego austriackiego idola wykopu Sebastiana Kurza. W tych samych kregach moze
@crouch3r: Tylko mowilem z doswiadczenia jak to wyglada u mnie i obserwacje przez lata. Jak mowilem w kregu katolickich zwiazkow studentow jest wystarczajacych ludzi ktorzy maja zdeklarowane skrajne prawicowe poglady ktore raczej by do burschenschaftow pasowaly, ale te osoby to podejrzewam ze chetnie by sobie na Ulrichsberg pochodzili.
No a u Francuzow to musi sie skad brac te ok. 20% poparcie Le Pen.