Wpis z mikrobloga

Hej.

Tak jak wczoraj pisałem na #chilizgobim mam na sprzedaż w #warszawa (w grę wchodzi tylko odbiór osobisty) trochę sadzonek ostrych i bardzo ostrych papryczek (no dobra mniej ostre też są ;) ).

Sadzonki mają od 15 do 30 cm wysokości. Są w doniczkach o pojemności 0,6 litra lub 0,3 litra. Przykładowa roślinka na zdjęciu załączonym do posta. Więcej zdjęć jest dostępnych na moim tagu.

Świetnie nadają się do uprawy w donicy na parapecie w domu czy mieszkaniu. Można je także wysadzić na działce do gruntu lub do tunelu foliowego.

Rośliny są zdrowe, zadbane i odpowiednio nawiezione. Przy minimalnych nakładach sił poświęcanych na opiekę nad nimi zaczną owocować w lipcu i będę owocować do połowy listopada. Przy zapewnieniu odpowiednich warunków da się je przechować przez zimę i w następnym roku mieć świeże papryczki już wiosną.

Posiadam bardzo dużo odmian, a część z nich jest praktycznie niedostępna w naszym kraju. Jednakże liczba sztuk dostępnych w sprzedaży sadzonek jest ograniczona.

Poniżej lista dostępnych odmian wraz z ich ostrością wyrażoną w SHU:

Sweet Banana 0
YOLO Wonder 0
Palivec 600-900
Westlandia ~1k
Hot Apple ~1k
Anaheim 500-2,5k
Black Hungarian ~2,5k
Cyklon 1k-5k
Cyklon Plus 3k-7k
Jalapeno Mucho Nacho 4k-8k
Cherry 5k-8k
Hungarian Hot Wax 5k-10k
Starfish Yellow 8k-10k
Bishop`s Crown 5k-15k
N.N. ?
Salvatico ?
Penis Chili 10k-23k
Cayenne 30k-50k
Yellow Cayenne 30k-50k
Tabasco 30k-50k
Santaka 40k-50k
Aji Escabache 40k-50k
Aji Camba 30k-60k
Chili Denchai 50k-100k
Thai Chili 50k-100k
Mako Akokosrade 100k-200k
Bolivian Bumpy 150k-200k
Habanero Hot Lemon 300k
Habanero Yuactan White 300k
Habanero Red 300k
Habanero Long 350k
Habanero Chocolate ~450k
Aribibi Gusano 400k-500k
Bengal Naga Peach 700k-900k
Jays Peach Ghost SC ~900k
Dorset Naga ~900k
Moruga ~1kk
7 Pot Primo Brown ~1kk
Bhut Jolokia Red ~1,1 kk
Bhutlah SLP Chocolate ~2kk

Arkusz z liczbą dostępnych sztuk i cenami przesyłam na PW, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość ;)

#chilihead #chili #papryka #papryczki #ostrezarcie #rosliny #domowyogrod #ogrodnictwo #ogrod #goomowesosy #uprawa #hobby #zainteresowania #habanero #uprawiajzwykopem
gobi12 - Hej. 

Tak jak wczoraj pisałem na #chilizgobim mam na sprzedaż w #warszawa...

źródło: comment_fXahCpIpULFPJKVYAb34NenvYbvm7zSJ.jpg

Pobierz
  • 11