Wpis z mikrobloga

********************************************************************************
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag #wykopskubietotalizatora
******************************************************************************

Nie wiesz o co chodzi?
Pod tagiem #wykopskubietotalizatora będę zamieszczał informacje o zdrapkach dających największe szanse (na daną chwilę) na nagrody główne. Chcesz być na bieżąco? Przejrzyj tag #wykopskubietotalizatora i rozważ jego obserwowanie!

Dzisiaj krótko: zaktualizowana lista kolektur z dostępną zdrapką Mega Pensja 323 dla oddziału
Zielona Góra.

Dla tego oddziału nowy arkusz do pobrania stąd: http://www56.zippyshare.com/v/6V9TZ4ms/file.html

Udało się uzyskać listę wraz z ilością sztuk w kolekturach więc łatwiej będzie podjąć decyzję gdzie szukać i na co się przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że interesuje nas tylko
czerwony** kolor zdrapki!

Oddział Zielona Góra to oprócz #zielonagora także pomniejsze miejscowości takie jak:
#babimost #chocianow #dobiegniew #drezdenko #glogow #gorzowwielkopolski #gora #kostrzynnadodra #krosnoodrzanskie #lubsko #miedzychod #miedzyrzec #nowasol #polkowice #rzepin #skwierzyna #slubice #slawa #strzelcekrajenskie #sulechow #sulecin #swiebodzin #wolsztyn #wschowa #zagan #zary i inne występujące w arkuszu tylko raz lub dwa.

Powodzenia i pogodnego weekendu życzę ( )
Nutaharion - ************************************************************************...

źródło: comment_Nzs33AVYjCt2piTW5cSM5FZJLyxEVkLC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nutaharion: jak sprawdzić gdzie ta zdrapka jest do dostania w mojej okolicy ? byłem raz to mnie zmyliło bo w automacie na froncie czerwona a wyleciałą zółta...troche się zdenerwowałem nie powiem. No i wiadomo pusta jak zwykle
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Orientujesz się jak sprawa wygląda gdziekolwiek w wielkopolsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie nie jeżdżę, zatrzymuję się i pytam. Nikt nic nie widział i nie wie :P
  • Odpowiedz
@adamdd: Na 21 kwietnia można było dostać zdrapkę w tych oddziałach:
Chocicza, Leśna 1a
Gniezno, Zielony Rynek
Kazimierz Biskupi, Golińska 10
Konin, 11 Listopada 7a
Luboń,
  • Odpowiedz
@adamdd: jak już mówiłem, niewiele jej zostało, z tego co wiem to najwięcej w tych biedniejszych województwach gdzie ludzie nie rzucają się na zdrapki po 10 zł np. Lublin.
  • Odpowiedz