Wpis z mikrobloga

********************************************************************************
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag #wykopskubietotalizatora
******************************************************************************

Nie wiesz o co chodzi?
Pod tagiem #wykopskubietotalizatora będę zamieszczał informacje o zdrapkach dających największe szanse (na daną chwilę) na nagrody główne. Chcesz być na bieżąco? Przejrzyj tag #wykopskubietotalizatora i rozważ jego obserwowanie!

Dzisiaj krótko: zaktualizowana lista kolektur z dostępną zdrapką Mega Pensja 323 dla oddziału
Zielona Góra.

Dla tego oddziału nowy arkusz do pobrania stąd: http://www56.zippyshare.com/v/6V9TZ4ms/file.html

Udało się uzyskać listę wraz z ilością sztuk w kolekturach więc łatwiej będzie podjąć decyzję gdzie szukać i na co się przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że interesuje nas tylko
czerwony** kolor zdrapki!

Oddział Zielona Góra to oprócz #zielonagora także pomniejsze miejscowości takie jak:
#babimost #chocianow #dobiegniew #drezdenko #glogow #gorzowwielkopolski #gora #kostrzynnadodra #krosnoodrzanskie #lubsko #miedzychod #miedzyrzec #nowasol #polkowice #rzepin #skwierzyna #slubice #slawa #strzelcekrajenskie #sulechow #sulecin #swiebodzin #wolsztyn #wschowa #zagan #zary i inne występujące w arkuszu tylko raz lub dwa.

Powodzenia i pogodnego weekendu życzę ( )
Nutaharion - ************************************************************************...

źródło: comment_Nzs33AVYjCt2piTW5cSM5FZJLyxEVkLC.jpg

Pobierz
  • 23
@Nutaharion: jak sprawdzić gdzie ta zdrapka jest do dostania w mojej okolicy ? byłem raz to mnie zmyliło bo w automacie na froncie czerwona a wyleciałą zółta...troche się zdenerwowałem nie powiem. No i wiadomo pusta jak zwykle
@adamdd: Na 21 kwietnia można było dostać zdrapkę w tych oddziałach:
Chocicza, Leśna 1a
Gniezno, Zielony Rynek
Kazimierz Biskupi, Golińska 10
Konin, 11 Listopada 7a
Luboń, Żabikowska 47
Luboń, Żabikowska 66
Poznań, Górecka 30
Poznań, Grunwaldzka 151a
Słupca, Warszawska 12 (NETTO)
Solec, Główna 21
Swarzędz, Os.Czwartaków
Środa Wielkopolska, Przecznica 1a
Września, Armii Poznań 6
Września, Kolejowa 15
Września, Os.Batorego 5

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz.