Wpis z mikrobloga

Spedzam urodziny we Lwowie i kupilam sobie soroczke- tradycyjna recznie wyszywana koszule i jestem w niej zakochana <3 czuje sie jak rasowa slowianka :D mirabelki polecam taki ubior -sa mega wygodne i ultra przewiewne a do tego urocze, tak mozna żyć <3


#chwalesie #urodziny #pokazkoszule #moda
N.....e - Spedzam urodziny we Lwowie i kupilam sobie soroczke- tradycyjna recznie wys...

źródło: comment_jqh7mq8bcfvU5M1QCc2UzVESWTiSie65.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightshade: To ja Ci w skrócie opisze jak będzie: poheheszkujemy sobie w komentarzach, poźniej napisze na prv. Będzie nam się fajnie rozmawiało bo inteligentna bestia ze mnie. Będę o---------ć jakiś szajz, później oboje stwierdzimy, że powinniśmy sie spotkać. Najprawdopodobniej dzieli nas pół Polski ale trudno. Zakocham się w Tobie, zamieszkamy razem w Twojej okolicy, wspólne mieszkanie okaże się inne niż sobie to planowaliśmy. Będziemy pisać AnonimoweMirkowyznania na siebie, ku uciesze
  • Odpowiedz
@zarejestrowalemsie: przeczytałam to mojemu niebieskiemu i w sumie trochę przypał, bo początek tej historii opisałeś jakbyś nas znał xD Nawet te pół Polski się zgadza xD Na razie tylko na etapie wspólnego mieszkania się zatrzymaliśmy, ale idziemy inną drogą, bo dobrze nam się mieszka :D Ale gdybyś jednak miał wpis proroczy, będziesz pierwszą osobą do której się odezwę, kiedy zamknę za sobą drzwi z paprotką pod pachą xD
  • Odpowiedz
@black-wolf: dzięki ;) Nie chciałam się nim chwalić bo wiem jak na mirko reagują ludzie, ale w sumie jak wrzuciłam foto to dopiero ogarnęłam że go widać, więc już pal licho, raz się żyje :D Nawet w miare kulturalnie, bez wyzwisk się udało :D
  • Odpowiedz
@Nightshade Śliczna. (I taki fajny wątek, żaden idiota nie napisał, że banderowską bluzkę nosisz - śledząc tagi polityczne zapominam, że na wykopie są też normalni ludzie). Mam podobną kurpiowską, ale twoja ładniejsza.
  • Odpowiedz
@Nightshade: ja chyba jakaś ślepa jestem bo byłam pewna, że na tatuażu jest niedźwiedź, jaka to była rasa? ʕʔ + dołączam się do życzeń i zachwytów nad bluzeczką :)
  • Odpowiedz