Wpis z mikrobloga

Spedzam urodziny we Lwowie i kupilam sobie soroczke- tradycyjna recznie wyszywana koszule i jestem w niej zakochana <3 czuje sie jak rasowa slowianka :D mirabelki polecam taki ubior -sa mega wygodne i ultra przewiewne a do tego urocze, tak mozna żyć <3


#chwalesie #urodziny #pokazkoszule #moda
N.....e - Spedzam urodziny we Lwowie i kupilam sobie soroczke- tradycyjna recznie wys...

źródło: comment_jqh7mq8bcfvU5M1QCc2UzVESWTiSie65.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightshade: Moja dziewczyna z Francji pochodzenia Tureckiego zakochala w Krakowie w tych o to strojach. Od torebeczek po spinki do wlosw

Moim zdaniem kobiety wygladaja w tym naprawde uroczo. A na dodatek rzuca sie to bardziej jak osoba pochodzi z kraju muzulmanskiego :D
  • Odpowiedz
@Nightshade: byłem we lwowie pare tygodni temu, i zdecydowanie propsuje ceny za jedzenie i a-----l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przejdz sie do "kryjowki", fajny klimat.
No i "masoch" tez spoko, tylko tam klimaty B--M i pani kelnerka bije pejczem po plecach ;)
Ogolnie Lwow jako miejscowke na wlasnie jedzenie/spozywanie alkoholu oceniam 10/10
Fajne tematyczne puby, i swietne ceny
  • Odpowiedz
Masz usmoloną rękę, uważaj bo się koszula pobrudzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Eh, czemu dziewczyny się tatuują? Wyglądają przez to jakby z więzienia wyszły, taka plama szpeci całe ciało, jakkolwiek cudne by ono nie było. Co cię skłoniło do tak trefnej decyzji?
  • Odpowiedz