Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #rozowepaski, pytanie będzie o wasz punkt widzenia. Otóż od jakiegoś czasu ścinam włosy maszynką z powodu łysienia. Czuję się z tym osobiście ok. Niekiedy nawet czuję się atrakcyjny. Ale w porównaniu do innych mężczyzn, patrząc jak są atrakcyjni, czuję się jak... gówno. Szczególnie włosy, lubiłem. Żaden ze mnie dres, normalny 20-kilku latek po studiach, inteligentny z twarzy raczej ;p, estetyczna budowa ciała (siłka z powodu kontuzji na razie odpada, ale jestem ektomorfikiem także wiaodmo, szczupły /73kg), słyszałem że jestem "nawet przystojny" - nie jestem w stanie tego stwierdzić sam (dysmorfofobia), brązowe oczy także nawet nieźle się zlewa i ja siebie nawet lubię. W moim obiektywie tak 4/10, 5/10 bo jestem trochę niski (176 w porównaniu do innych gości), zarost nie jak u Dana Bilzeriana, a tak to po prostu mam trochę niższą pewność siebie, bo w sumie nigdy nie usłyszałem od kobiety że.. jestem ładny, że podobam się komuś.

Czy bycie łysym to dla was coś jak bycie grubym, głupim że odejmuje 1-2 punkty na starcie? Nikt nie ma wpływu na takie rzeczy w odróżnieniu od tych które można zmienić, a chciałbym usłyszeć tą szczerą odpowiedź - która wychodzi z waszych emocji. Czy rzeczywiście to już muszę się liczyć z tym, że jestem ze startu olewany? Jeśli byłaby jedna rzecz którą możecie wymienić, która sprawiłaby że zyskałbym w waszych oczach przy potencjalnym poznaniu, jaka rzecz by to była?
#pytanie #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo fajne połączenie to łysa głowa i długa broda :) Może spróbuj zacząć hodować zarost i zobaczysz, jak wyglądasz? Poza tym to tylko włosy, każdy facet w pewnym wieku zaczyna łysieć. Lepiej być łysym niż robić zaczeskę z 3 włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)