Wpis z mikrobloga

W czwartek odebrałem swoje #alfaromeo po detailnigu. Efekt jest powalający więc małe #chwalesie i #pokazauto

Na aucie siedzi dodatkowo powłoka hydrofobowa i podczas takiej pogody jak ostatnio, brud łapie w minimalnym stopniu. Rewelacja.

Fotki gdzie widać przed i po w komentarzach.

#alfaholicy #samochody #motoryzacja #lawetaboners :D
źródło: comment_XtlthYSMTY5rhwBhryD39soFwYGF5rwB.jpg
  • 76
@uabit: Silnik nie ruszany, ale z nim wcale nie tak źle. Zrobię foto w całości i w słońcu. Mam nadzieję, że dzisiaj ją umyję. Bella już zdążyła się przybrudzić na tej gównianej pogodzie.
@trololo55: Nie musisz rozumieć. Ja mam zamiar kupić niedługo (no teraz już o kilka miesięcy później) mocniejszy samochód, myślałem w związku z tym nad sprzedażą Alfy. Podjąłem jednak ostateczną decyzję, że zostawiam ją jako drugie na jeszcze bardzo długo. Po prostu za bardzo ja lubię i nie mam zamiaru cebulić czy przeliczać wszystkiego co robię na złotówki.
@Andrzej_K: dla mnie to trochę tak jakbym mając bmw G30 zostawił sobię matiza jako 2 auto. Nie dość, że za ubezpieczenie trzeba bulić, to jeszcze cała magia pryśnie jak przejedziesz się fajniejszym autem... Twoje zabawki, twój wybór.
@Dusha: Ale ja mam różne auta w rodzinie, którymi często jeżdżę. Takie dużo nowsze i ciekawe też. Ty musisz przyjąć do wiadomości, że istnieją tacy ludzie, którzy preferują właśnie te starsze i nie wszystko przeliczają na hajs. PS. Mój drugi samochód będzie z roczników 2003-2005, choć za tę samą kwotę mógłbym mieć samochód np. 4 letni.