Wpis z mikrobloga

@kasin: różowa jedzie za tydzień do Krakowa i wreszcie je zareklamuje, a ja wypróbuję prawdopodobnie Dainese TRQ-Tour Gore-Tex. Te już powinny dać radę.
  • Odpowiedz
Dainese TRQ-Tour Gore-Tex


@kinollos: Polecam Daytona Road Star - są w podobnej cenie do tych Dainese, mega wygodne i już dwa razy uratowały mi stopę - na pierwszym szkoleniu, w złożeniu miałem za bardzo do przodu ułożoną na podnóżku i weszła mi między podnóżek a asfalt - tylko trochę przytarta skóra z przodu buta i troszkę gumy do zmiany biegów starciłem. Za drugim razem w zakręcie trafiłem na żwirek i
  • Odpowiedz
  • 0
@kinollos A mi przypasowali - dobre ceny dostałem, odradzili mi droższy kombinezon Rukki i namówili na Dainese, z czego jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
Ja się walnąłem na pytaniu o dopuszczalną masę motocykla z przyczepą


@blubi_su: a ja się walnąłem na pytaniu gdzie jest luz w moto (pomiędzy którymi biegami) :D
ponieważ poszedłem na teorię nigdy w życiu nie siedząc wcześniej na moto, ani się nie przygotowując do niej, chciałem od razu jazdy w szkole i okazało się, że można już przyjść na kurs ze zdaną teorią i w ogóle nie robić części teoretycznej
  • Odpowiedz
gdzie jest luz w moto


@kabzior: ?!?!?! żartujesz że jest takie pytanie? Przecież nie w każdym motocyklu musi być miedzy 1 i 2. Wiele motocykli ma skrzynię N-1-2-3-4, nie mówiąc już o automatach.
  • Odpowiedz
@Oskarek89 panie w taką pogodę łatwiej, ja zdawałem w listopadzie w deszczu i manewry miałem wolniejsze. Na mieście uważaj żeby cię nie ochlapali i nie utopić się w kałuży a tak to j---ć xD a gladius niby ciężki ale idzie zdać :)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Zdawałem w ostatnim terminie przed końcem egzaminów tj. przed zimą ja p------e XD nigdy wiecej na ostatnich jazdach dzien przed lało i odmarzło mi wszystko co mogło :X ale egzamin dzień później zdany XD obyło się bez deszczu ;x
  • Odpowiedz
@Oskarek89: i dobrze zrobiłeś że wybrałeś lekki moto, ja miałem to szczęście że trafiłem na jakiś rozpadający się złom w którym kierownica latała jak p------a, dzięki temu łatwiej mi się skręcało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz