Wpis z mikrobloga

@wojna: Mam wrażenie że gdzieś widziałem film z polskiego kanału na YT który opowiadał o stylu kręcenia BoB, zwracając szczególną uwagę na to jak uzyskano bardzo ciemne, przytłumione barwy, co podkreśla wojenny charakter. Wszystko jest szare, zgniłozielone, takie przygnębiające. Za cholerę nie potrafię tego teraz znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna Genialny serial ktory na zawsze utkwi w mojej pamieci. Moje osobiste top1.

@wolodia tez sie smieje z tych ignorantów. Chyba nie ogladali bodajze 6 i 7 odcinka gdzie amerykanie dostaja ostro po dupie w lasach w arden od ostrzalu artylerii;)
  • Odpowiedz
@wojna: Mam ten film wspomniany wyżej - faktycznie nie był o BoB a o Szeregowcu Ryanie, ale wydaje mi się że omawiane techniki kręcenia są tam takie same.

A miniaturce BoB :)
wolodia - @wojna: Mam ten film wspomniany wyżej - faktycznie nie był o BoB a o Szereg...
  • Odpowiedz
@bircov: Serial byłby lepszy. W takim 10odc zamieściłbyś relację z wielu bitew. Somma, Verdun, Amiens, Saint Quentin i wiele innych :)
@Kristof7: No w sumie tak. Bohaterowie z okresu Iwś już nie żyją. Żołnierze kompaniii E, żyli gdy serial był nagrywany.
  • Odpowiedz
@wojna: Co prawda info sprzed 3 lat, ale ponoć coś jest/było na rzeczy: KLIK Można znaleźć informacje z tego miesiąca, ale nie wnikałem. Samo BoB oglądałem dopiero z rok/dwa temu i mogę powiedzieć, że dupę urywa :)
  • Odpowiedz