Wpis z mikrobloga

gra ktoś z #pcmasterrace w #heroesandgenerals ?

Czy tylko mi się wydaje czy tam co trzeci gracz to cziter? Grałem w to jeszcze za zamkniętej bety to normalnie się dało pograć, a teraz co mecz to widuję typków po 30-40 killi, 1 zgon, walących headszota z 500m, trafiających pierwszym strzałem z pistoletów maszynowych w tors i powalających jednym pociskiem.
FLAC - gra ktoś z #pcmasterrace w #heroesandgenerals ?

Czy tylko mi się wydaje czy...
  • 7
  • Odpowiedz
@FLAC: farcą #!$%@?, ja tez czasem miewam takie staty ( ͡° ͜ʖ ͡°) oneshoty to chyba tylko padają ze modyfikowanego k98 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dużo kili i zero zgonów to też domena tych #!$%@? samolocików, jak się trafi ogranięty pilot to #!$%@? już pograne t(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: nie ma opcji, bo takie akcje są na mapach bez tanków/samolotów, wali gość heda a killkam pokazuje gdzieś na koniec mapy w krzaki
  • Odpowiedz
@FLAC:
Ja jak gram to czasem faktycznie pojawia się lampka w głowie oho #!$%@? cziter, ale później się okazuje ze jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pamiętam żebym trafił na kogoś kto psuł mi zabawę z gry, no może czasem te głupie samolociki i durni towarzysze ()
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: nie jestem pro graczem, ale nie jestem też lamerem, w każdej innej strzelance idzie mi co najmniej powyżej średniej, wyrabiam KD koło 2, a tutaj spotykam takie kwiatki że po 5 minutach się odechciewa
  • Odpowiedz