Wpis z mikrobloga

@11mac11: może ja mam takiego pecha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale parę sytuacji których byłam świadkiem: jedna babka prawie rzuca się na drugą w sklepie, bo tamta według niej bierze z beczki za dużo kapusty kiszonej i nic jej nie zostawi. XDD
Starszy facet ze staruszką wyklinają się 15 min w autobusie bo tej jej nie przepuścił jak przechodziła xD
I tysiące tego typu...
  • Odpowiedz
@CoJaRobje: nie spotkałem się z takimi sytuacjami, chyba ze sporadycznie. Za to spotkałem się wielokrotnie z takimi akcjami ze strony ciawesów czy wspominanych wcześniej dresów
  • Odpowiedz
@Tosiek14: pamiętam gdy jakieś 12 lat temu wracałem z serwisu który mieścił się na Żywieckiej ciapate chciały mnie okraść z telefonu w trakcie rozmowy.. Z pomocą przyszła starsza babcia z warzywniaka uzbrojona w miotłę i jakoś cały z tej opresji wyszedłem. Ale tak ogólnie piękne miasto :D
  • Odpowiedz
@Tosiek14: nie lubię generalizować, ale kierowcy z KNS to porażka. Pół biedy jak snuje się to 30 na godzinę, ale jak padnie skręcić na skrzyżowaniu to na 100% nie umie taki KNS zrobić tego płynnie. Noe ogarniają. Nauczyli ich na kursie ze skręcając w lewo trzeba się zatrzymać i się zatrzymują sieroty, nawet jeśli z przeciwka żywej duszy nie uświadczysz - skręcając w prawo zatrzymują się z własnej woli, tak dla
  • Odpowiedz