Wpis z mikrobloga

Mój "młody" (lvl 8) jak mu pokazałem wbicie Murphyego skomentował: "spoko", spróbował kilka razy i mówi nagrywaj.
Podzielę się z Wami (co prawda na stole bilardowym.. tylko taki nam się mieści w domu, ale za to chyba z 5 razy pod rząd ;-))
#snooker
k0t0t - Mój "młody" (lvl 8) jak mu pokazałem wbicie Murphyego skomentował: "spoko", s...
  • 48
  • Odpowiedz
@k0t0t: Szanuję. Sam gram od dawna, a do treningów motywował mnie jeden tip od trenera: godzina treningu jest lepsza od dziesięciu godzin gry. Powodzenia i trzymam kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lysina: I tu pojawia się "słowo klucz" - nikt mu nie powiedział, że to jest TRUDNE! Sprawdził to organoleptycznie, uderzył raz, drugi szósty i potem powiedział nagrywaj. Zobaczył, powtórzył okazało się oczywiste... Gdybym mu powiedział zobacz jaki trudny/skomplikowany/mistrzowski strzał pewnie włączyła by mu się jakaś blokada, a tu proszę ;-) Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.
  • Odpowiedz
@k0t0t: Tylko czemu tak ustawiłeś kamerę, że bila wychodzi poza kadr? Nie mówię, że chłopak nie jest utalentowany, ale ten mały szczegół budzi we mnie tak ogromne wątpliwości, że nie masz pojęcia. Chcę wierzyć, że to przypadek, ale nie potrafię.
  • Odpowiedz
ale za to chyba z 5 razy pod rząd ;-))


@k0t0t: poprawnie jest napisać z rzędu. Pod rząd jest formą niepoprawną jednak powszechnie akceptowalną... :-(
  • Odpowiedz
@k0t0t: Własnie sam spróbowałem, wyszło za drugim razem. Podpatrzyłem w który diament celuje młody a odpowiednia rotacja to już była prościzna. Ale jak na 8 lvl to gratulacje dla młodego :D
  • Odpowiedz