Wpis z mikrobloga

Mój "młody" (lvl 8) jak mu pokazałem wbicie Murphyego skomentował: "spoko", spróbował kilka razy i mówi nagrywaj.
Podzielę się z Wami (co prawda na stole bilardowym.. tylko taki nam się mieści w domu, ale za to chyba z 5 razy pod rząd ;-))
#snooker
k0t0t - Mój "młody" (lvl 8) jak mu pokazałem wbicie Murphyego skomentował: "spoko", s...
  • 48
  • Odpowiedz
@beniek: W sumie słuszna uwaga - też kilka razy nabrałem się na sztuczki cezika czy innych. Nie jestem youtuberem, nie robię tego dla pieniędzy, przywiązałem kamerkę za pomocą apaszki do statywu mikrofonowego i włączyłem. Wyświetlacz był zasłonięty, więc nie sprawdzałem co się nagrywa. Właściwie nawet nie spodziewałem się żadnego odzewu, po prostu chciałem Młodemu zrobić przyjemność i pokazać jak gra innym. Jak mawia trener Tomka: "Stół wszystko zweryfikuje" . Pozdrawiam!!
k0t0t - @beniek: W sumie słuszna uwaga - też kilka razy nabrałem się na sztuczki cezi...

źródło: comment_LaEWOMI6oZZkdeK8ANgp5PFKHx8mpxbW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@k0t0t: Cieszę się, że rozumiesz moje wątpliwości. Gdyby udało Ci się jeszcze nagrać chłopaka jak robi jakieś fajne tricki to zawołaj, trzymam kciuki ze nie przerwie treningów i zobaczę go kiedyś w TV :)
  • Odpowiedz