Wpis z mikrobloga

  • 2
@BOXDEL życzę CI jak najlepiej mordo bo masz pomysły i możesz całą scenę YouTube rozwalić, tylko pomyśl czasami czy nie idziesz w złą stronę ;) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
wy chłopaki nie kumacie, że @boxdel jak chce byc slawny(nie oceniam, jego zycie, jak lubi taka slawe to spoko) to musi miec za target dzieciaków bo to najszersze grono odbiorców na polskim yt
  • Odpowiedz
Znowu wykopkom o------o, pierw ból d--y na co daniel wydaje hajs, a teraz ból d--y bo kogoś boxdel wypromował ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jego sprawa i jego biznes co nagrywa i kogo wypromował, tak samo jak daniela sprawa na co p----------a hajs, który mu wysyłacie. Jak się wam jedno albo drugie nie podoba to nie oglądajcie boxdela, albo nie wysyłajcie hajsu danielowi.
  • Odpowiedz
Ile tu wykopowego bólu d--y xD

Boxdela osobiście nie oglądam, nie mój content, ale widziałem wielu raków w ostatnim czasie- nitro, isamu, graczol, meduza, rafonix- sama patola, Boxdela oglądałem gdy prowadził stream o Danielu, moim zdaniem normalny gość, nie jest patologiczny jak poprzednicy, których wcześniej wymieniłem. Oczekujecie żeby zmienił swój content, po c--j? Z tego co widzę oglądalność ma bardzo dużą, więc ludzie chcą tego oglądać, więc po co ma naśladować waszych
  • Odpowiedz
@BOXDEL Nawiązujesz do #danielmagical, jednocześnie mówisz o nowym trendzie pato strimerów, który jeszcze nie nastąpił (jeśli mówimy kanałach typu #danielmagical).
Daniel to przecież osoba, z którą dobrze żyjesz, a postawienie go w jednym szeregu z typowymi patusami nie było dobrym posunięciem z Twojej strony.
Była i niestety jest moda na patoli typu isamu, rafonix itp. a teraz na topie jest #danielmagical, który
  • Odpowiedz
@BOXDEL: za wszelkie streamy charyratywne i pomoc takim ludziom jak zycie na wozku szacunek zawsze ;) na patologie w internecie nic nie powiesz, bo mogliby ci zaszkodzic i w sumie jestescie przy tym samym "korycie". I po uszach dostales od pana I. Za to ze cos tam o danielu wspomniales na streamach. Czekam, az moze kiedys sie odwazysz i zrobisz material o patologii pokroju Isamu, Nitrozyniak, Gimper ;) Bo w
  • Odpowiedz
@losowosc: nie widziałem jeszcze żadnego filmu @BOXDEL i nie bardzo wiem kim on jest, ale ponieważ widzę tę ksywę na mirko już chyba czwarty raz to chciałem się zapoznać z jego twórczością. Jednak szybko mi przeszło po krótkim opisie jego contentu w wykonaniu @Knax. Dzięki Knax za oszczędzanie mi parunastu minut życia.
@BOXDEL: odejdź z interntów.
  • Odpowiedz
@MekaS: @Elomot: o k---a z kim ja tu siedzę, wczuta w jakichś jutuberów, narzekanie, że ktoś nie robi tego co akurat wy od niego byście oczekiwali. no k---a jak wam się nie podoba to nie oglądajcie, oglądajcie tych, którzy robią to co wam się podoba. czemu nie może istnieć sobie ktoś taki jak @BOXDEL i robić to co robi i trafiając do tych ludzi, którym to się
  • Odpowiedz
@pejatojajestem:

Nie oglądam, przewija się co jakiś czas tu i tam na wykopie, albo w czyimś materiale. Zobaczyłem (niestety) kilka filmików by wiedzieć z czym mam do czynienia, starałem się nawet obejrzeć przed postem jednego z nowszych.

I nie mam nic do tego że taki kanał sobie istnieje. Może zaraz zaczniesz krytykować to że jakiś film mi się nie podoba albo gra? Zawsze trafią się pozytywne i negatywne opinie.
  • Odpowiedz
@BOXDEL: napisałeś prawdę, każdy wie jak to wygląda, ale chcą myśleć, że jest inaczej.
Po ilości gotówki i widzów jaką zebrał Daniel w tak krótkim czasie na pewno pojawią się naśladowcy, ale nie sądzę żeby im się udało.
  • Odpowiedz
@Elomot: nie mam ci za złe, że coś ci się nie podoba. zwyczajnie rozśmieszył mnie ten oskarżycielski ton

Jesteś pseudojutuberem, jednym z najgorszych raków. Już kij z contentem twojego kanału, wiem że nie wszyscy muszą tworzyć coś oryginalnego. Chodzi o to że robisz to w sposób miałki, ugrzecznionyby trafić do jak największej ilości osób.

no a co w tym złego, że chce aby jak największej liczbie ludzi się
  • Odpowiedz
@BOXDEL widzę że czytujesz Mirko to dodam coś od siebie

Widziałem twój strim i gdyby nie wysoka częstotliwość błagania wręcz o lajki czy łapki w górę to nawet bym ci dał suba ale odstraszyles, może następnym razem
  • Odpowiedz