Wpis z mikrobloga

@losowosc: napiszę z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wizja na rok 2017 kanału BOXDEL:
-gównonewsy z clickbaitami
-ciekawostki z bezużytecznej
-streamy z byle czego z udawanym strachem
-więcej gówna opierającego się na cudzym contencie
  • Odpowiedz
@losowosc: Dużo osób chyba uznało, że miał dość prowokacyjną formę o jakiej mi nie zależało, po prostu usłyszałem od jednego z twórców, że takie coś jest luźnym pomysłem wśród branżówek :D.
Postanowiłem, że się podzielę, ale wielu ludzi pisało coś o jakiejś spinie z Danielem, więc postanowiłem, że nie ma sensu tego dalej trzymać.
Nie taki było zamiar tego wpisu.
  • Odpowiedz
@BOXDEL: witam czlowieka sumienie gimbazy. Marionetka, ktora na swoich kompanow z sieci partnerskiej nic nie zlego nie powie, mimo ze doskonale zdaje sobie sprawe ze to szambo i prawdziwa patologia, magical to pikus w porownaniu do np. Isamu ktory bluzga swoja kobiete, i szkoda strzepic ryja na to jak jego "tworczosc" ryje mozgi dzieciakom, ale przeciez on spoko sobie gra w gry i smieszne teksty mowi hehe. A te twoje
  • Odpowiedz
@PasztetPomidorowy:

Rozumiem Twoje rozgoryczenie i zdaje sobie sprawę o sytuacji z Isamu.
Jestem świadomy tego, że wiele razy z------m, ale pokazujesz tutaj tylko błędy jakie popełniłem w ciągu całej "kariery" jeśli można to tak nazwać.
Nie wziąłeś pod uwagę tego, że też wielu ludziom pomogłem jak chociażby inwalida na
  • Odpowiedz
@CJMac: w życiu!
Ale jest to osoba normalna, której pomogłem, bo istnieje wśród wielu stereotyp, że BOXDEL to ten co pomógł Rafatusowi i teraz dzień w dzień chleje.
Nieraz dostaje maile, które zbudowane są bardzo ładnie i punktują to dlaczego to zrobiłem.
@Życienawózku natomiast jest osobą z której jestem dumny i dałem go jako przykład osoby, która dobrze wykorzystała wsparcie.
  • Odpowiedz
  • 1
@BOXDEL kiedy nagrasz coś co da się obejrzeć? BOXDEL stary nagrywasz rzeczy pokroju reziego, stu itp, nie robisz nic lepszego... robisz wszystko pod gimnazjum a zgrywasz pozory kogoś innego. Ostatnio oglądałem Twój stream w którym chodziliście po jakimś budynku, jak chcesz coś takiego nagrywać to sprawdź jak to się robi na przykładzie np Tube Raiders, przez godzinę się wybunudziłem nieźle u Ciebie, niczym mnie nie zainteresowałeś, wiem gimbusy, dzieci biły brawo
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Jesteś pseudojutuberem, jednym z najgorszych raków. Już kij z contentem twojego kanału, wiem że nie wszyscy muszą tworzyć coś oryginalnego. Chodzi o to że robisz to w sposób miałki, ugrzeczniony by trafić do jak największej ilości osób. Jesteś jak "Dlaczego Ja" wśród seriali. Tak trafiasz do ludzi - wymagających pustej bezrefleksyjnej rozrywki.

Dobrze że istnieją jeszcze dobre kanały na polskim youtubie.
  • Odpowiedz