Wpis z mikrobloga

@Chulio Zauważ jak posłuszny byli apostołowie, siedzieli w pierdlach, po lochach, a Bóg prowadził ich do królów, ale siedzieli za wiarę w Boga, a nie nieposłuszeństwo względem Boga. Gdyby buntowali się przeciw królowi nie byliby posłuszni Bogu. Jezus mówił że jego królestwo jest nie z tego świata, tak więc moje państwo też nie jest z tego świata, mam inne prawa i przywileje, jednym z nich jest pokój :)
  • Odpowiedz
@saakaszi: aż mi się żal zrobiło gejów, od komunii żarliwy katolik, a tu bęc, wiek pokwitania i nagle okazuje się, że pociągają go tylko inni chłopcy. Jeśli nie porzuci swojej wiary, do końca życia będzie nurzał się w samoupodleniu, próbował coraz to bardziej magicznych kuracji z tym samym skutkiem, albo oszukiwał siebie i innych, jakieś tam pewnie związki z kobietami "na siłę", "a może się uda", a nawet małżeństwo fikcyjne,
  • Odpowiedz
@AliNilA: No i tu tkwi trik: boga nikt nie widział ani nie słyszał, ale święty był ten który mówił, że widział i słyszał, i nie może tego udowodnić, więc trzeba wszystko przyjąć na wiarę. A kto nie wierzy ten anychryst ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz