Wpis z mikrobloga

@ppawel: młodzi, bez dzieci - planujemy mieszkać w tym mieszkaniu jakieś 4-5 lat (potem będzie wynajmowane). Jak krysznic to podmurówka i podniesiona posadzka wchodzi w grę, bo nie chce standardowego brodzika
@TheHamlet @sgtbilko I to i to nie wejdzie - jak już to tylko 2 w 1.
@skeeball a jak się wywalę w wannie i głupi ryj rozwalę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaciejPN: po kilku mieszkaniach z prysznicami tęskniłem za wanną. Potem mając wanne po dwóch tygodniach tęskniłem za prysznicami. Sensowna wanna + duża zasłonka + dobry uchwyt słuchawki prysznicowej zaspokaja obie moje potrzeby. :)
  • Odpowiedz
@MaciejPN: w poprzednim mieszkaniu miałem to prysznic. Teraz w domu mam prysznic i na górze w jeszcze nie gotowej łazience zamontowałem wannę. Używamy ją tylko do kąpania dziecka, jeszcze ani razu z niej nie korzystałem :) ale docelowo tam ma być duża wanna, głównie dla żony ;)
  • Odpowiedz
@MaciejPN prysznic. Moim zdaniem prysznicowanna jest wyjściem "mam wszystko, więc nie mam nic". Sam prysznicując się kilka razy w wannie strasznie bałem się o to, że się przewróce. Prysznice są jednak skonstruowane bardziej antypoślizgowo. Obecnie mam w mieszkaniu prysznic i wanne, i z wanny korzystam raz na dwa tygodnie, a z prysznica codziennie.
  • Odpowiedz
@MaciejPN: jak masz dziecko małe-wanna. Jak nie masz, lub masz duże dziecko - prysznic. Ewentualnie łącząc te dwie cechy prysznic ale z wyższym brodzikiem - wygląda gorzej, ale możesz go dla dziecka użyć jako a'la wanny :P
  • Odpowiedz
@golf3cabrio: jeśli miałby być prysznic z wyższym brodzikiem, to wolę rozwiązanie takie jak jest zdjęcie dodane przez @cvbnm - tylko obawiam się innej rzeczy. Kran/bateria musi być na krótszym boku wanny - jeśli będzie taka kurtyna, która ma ten pierwszy panel sztywny, to dziewczyna może czasem nie sięgnąć do kurka, bez włażenia do wanny. A to by była lipa nie z tej ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Qrka: odpada - pomierzone wszystko i nie ma miejsca na parawan na wannę/lub zmianę miejsca baterii (jest na krótrszym boku) - w innym wypadku dziewczyna nie sięgnie do niej :D

@cvbnm Mogę ci narysować, ale pomierzyłem dość dokładnie i na 99% musi zostać prysznic. Teraz pytanie, czy najtańsza marketowa otwierana, czy dołożyć te 50-60% ceny do sanplastu ;/ Takie coś jak zaproponowałaś w zdjęciu byłoby najlepsze - ale no
  • Odpowiedz