Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem w związku z dziewczyną od trzech lat. Ja zarabiam 8 tysięcy miesięcznie, ona jest kelnerką i zarabia 1800-2000 miesięcznie. Za dwa lata kończy studia techniczne. Ja dostanę podwyżkę niedługo i będę zarabiać 12 tysięcy złotych na miesiąc.

Ale nie w tym problem, przeszkadza mi że ona nie lubi nosić sukienek. Jak ją przekonać?

#rozowepaski #rozowypasek #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 139
@rybsonk myślę, że powinna tak jak ja przejść na wegetarianizm. Od kiedy nie jem mięsa zacząłem nosić sukienki częściej niż koleżanki z crossfitu.
  • Odpowiedz
@rybsonk: Hmm... Może spróbuj małymi kroczkami. Na początek zaproponuj jej hidżab, potem może jakiś habit. Dalej będzie już z górki.
  • Odpowiedz
Ja ogólnie mam od 16k na rękę w góre bo jestem właścicielem firmy elektronicznej. Mam wspaniała dziewczynę, ostatnio kupilem nowy telewizor i laptopa... kupilem sobie jeszcze dekoder nc+ z full pakietem i kupuje sobie filmy na vod bo mnie po prostu stać... jak wracam z pracy do domu to zazwyczaj okrężną drogą robiąc dodatkowe 100 km bo lubie jeździć samochodem a zarabiam tyle że mnie stać na benzyne. Ostatnio robiłem remont w
  • Odpowiedz
  • 7
@rybsonk myślę, że konieczne będą tytanowe protezy nóg wykonane przez niewidome dzieci z Kambodży. Te z Laosu też mogą być, ale to już ostateczność.
  • Odpowiedz
@rybsonk ostatnio z kolegami prawnikami z uczelni podczas crossfitu rozmawialiśmy o podobnym problemie, jak wrócę ze starbucksa do swojego studio to ci wyślę co ustaliliśmy, bo mam notatkę na swoim iPhone 7s.
  • Odpowiedz