Wpis z mikrobloga

Pracuj i studiuj zaocznie mówili. Będzie fajnie mówili. A tu wieczne problemy z pogodzeniem zajęć z pracą, wiecznie chodzę zmęczona, nie wyrabiam się z niczym.
Ostatnio musiałam na szybko pisać prośby do grafiku i wpisalam 2 weekendy nie wiedząc że mam zajęcia 3 tygodnie pod rząd. I teraz się zaczną urlopy na żądanie, pretensje kierowniczki. W sumie nie wiem dlaczego jeszcze nie zmieniłam pracy.
Wiem, że to kwestia organizacji ale ciężko zmieniać łańcuch w rowerze jednocześnie na nim jadąc. Hylp.

#pracbaza #studbaza #gorzkiezale #gownowpis
  • 40
  • Odpowiedz
@aaa_daa: na studia zaoczne idzie się po to, żeby iść do pracy od pon do pt a nie robić na weekendy XD skoro nie ogarniasz takich podstawowych rzeczy jak kalendarz zajęć i grafik w pracy, to może lepiej w te Bieszczady wyjechać :)
  • Odpowiedz
  • 1
@aaa_daa miałem tak samo przez kilka lat, kilka lat temu :p
Generalnie wyszło tak, że studia mi się na nic przydały a zaprocentowalo doświadczenie w różnych pracach więc teraz ja zarządzam ludźmi :)

Więc nie daj się tak łatwo ;)
  • Odpowiedz
@thisone: wszystko. Pracuje w informacji marketu. Wystawiam faktury, przyjmuje zwroty towaru, wyjaśniam różnice w cenach, przyjmuje skargi, pełnię funkcje pracownika recepcji, obsługuje dodatkowe usługi typu opłaty rachunkow czy przekazy pieniężne, rozpatruje reklamacje, zajmuje się kontaktem z serwisami sprzętów, pełnię funkcje koordynatora kas podczas jego nieobecności, sprzedaje papierosy... Długo by wymieniać.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: pogadaj ze swoim szefem o sytuacji. Firmy zatrudniające studentów mają niższe koszty i zdarzają się januszexy, które to wykorzystują. I nie idą na rękę studentom w sprawach grafiku/wolnego.

Jeśli szef nie podejmie działań to uciekaj z takiej firmy. Nie warto :-)
  • Odpowiedz
Pracuj i studiuj zaocznie mówili. Będzie fajnie mówili.


@aaa_daa: tak fajnie że już 3 raz zaczynam studia bo nie dawałem rady ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieje że ostatni raz, jeszcze tylko 3 lata i weekendy będą wolne.
  • Odpowiedz