Wpis z mikrobloga

@CCTVm8: Ja czasami jadłem po 0.5 kg kury w jednym posiłku i się czułem dobrze, tylko musiałem sporo warzyw dorzucić żeby nie mieć zaparć.
@czup: Raczej o to, ze gdybys to powiedzial na glos, przy profesjonalistach, to do konca zycia mialbys ksywe "kurczak" albo "rzeznik". Trzeba miec pierw pojecie co sie robi, a skoro widzisz sens w jedzeniu 0,5Kg kury na posilek, gdzie organizm max da rade przetrawic MOZE 150-160G. Z tego, przyswoi Ci jakies 70%, to zycze tylko wytrwalosci w drodze do dobrej formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CCTVm8: A kto powiedział, że jadłem to po to, żeby zbudować z tego masę? Kurczak ma dobry TEF i pozwala się mocno zapchać niskim nakładem kalorii, po za tym przyswajalność 30g białka posiłek to mit.
Raczej o to, ze gdybys to powiedzial na glos, przy profesjonalistach, to do konca zycia mialbys ksywe "kurczak" albo "rzeznik". Trzeba miec pierw pojecie co sie robi, a skoro widzisz sens w jedzeniu 0,5Kg kury na posilek, gdzie organizm max da rade przetrawic MOZE 150-160G. Z tego, przyswoi Ci jakies 70%, to zycze tylko wytrwalosci w drodze do dobrej formy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CCTVm8: Profesjonalisci potrafia
@maxver: dziennie, nie oznacza ze #!$%@? 0,5KG kury na raz. Ja sam nie schodze na masie z 320G. Ale w 7 posilkach a nie 2
@So_I_Scream: wujek google zaprasza na rozmowe, a jak nie to napisz maila do karmowskiego
@So_I_Scream: Wyniki w sporcie mowia jednak cos innego, doswiadczenie tez ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co tam, lepiej byc internetowym pieniaczem niz uzyc glowy.

@maxver: To powodzenia zycze po roku takiego odzywiania. Zaden organizm bez dopalaczy nie jest w stanie przerobic takiej ilosci, a skoro sie kierujesz sterydziarzami to od razu dodam - inne dyscypliny sportu nas interesuja.