Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#borderline #depresja #zwiazki
Mam 25 lat, 10 miesiecy temu poznalem swoją pierwszą dziewczyne, ale po miesiacu sama przyznala sie że jest borderline, ale się nie leczy. I się zaczeło są dni kiedy jestem mieszany z blotem, wyzywany, wszystko robię źle, że za mało zarabiam (tzn. zarabiam 2-4 razy więcej niz ona), że jestem brzydki, nie męski, że żadna inna mnie nie chciala. A jak ma dobry humor to jestem dla niej idealem, przystojny, itd, je mi z ręki i sie stara. Do części rzeczy z jej zachowania sie juz przyzwyczailem, ale zawsze ona umie wymyśleć coś nowego. Ostanio wymyśliła zacznie sie spotykac z innymi a zacznie od byłego chlopaka bo kto jej tego zabroni. Oczywiście nie wytrzymalem i jej wszystko wygarnołem, a ona stwierdzila, że to ja jestem głupi bo nikt wiecej się mną nie zainteresował, a ona nie ma czasu marnować sobie życia ze mną. Chyba najbardziej mnie boli to że ona cały czas przeinacza fakty, wypiera się tego co mowila i mną manipuluje. W naszym zwiazku jest zawsze tak, że ona twierdzi że odchodzi i to jest ostatnie spotkanie, a pózniej wydzwania i mnie obraża po czym jak gdyby nigdy nic umawia sie ze mną. Co robić sprobować wysłać ją na terapię, bo sumie zauroczylem się w niej i trudno mi samemu zakonczyć ten związek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam miałem taką dziewczynę może nie była taka od początku ale po dłuższym czasie to się nasilało , jedynie co mogę ci powiedzieć to nie angażuj się serio bo później będziesz miał gorzej , ja z moją dziewczyną byłem 4 lata , zostawiła mnie od tak po prostu . Rozmowy nic tu nie pomogły . Wiec jak pisałem z własnego doświadczenia wiem że na twoim miejscu bym sobie odpuścił