Wpis z mikrobloga

@borys_s: tak ale zauważ, że przed streamem Daniela nikt ich nie dojeżdżał z wykopu prawda? Zabolała ich dupa po tym jak Magical zrobił show na youtubie, zaczeli na niego wrzucać i się #!$%@?ć to mireczki zrobili z nimi porządek. Teraz każdy z nich jest pokorny i następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim zacznie kogoś dojeżdżać bez powodu w swoich filmikach
@Janek_Szyderca: między bogiem a prawdą to Daniel nie jest święty. ale nie o to tutaj chodzi. Podoba mi się to, że produkuje dobry content, nie ma przy tym spiny, nie traktuje tego jako pracę tylko dobrą zabawę, jest po prostu takim #smiesznypiesek, a nie jaki ja jestem kozak, cwaniak, gwiazda - bardzo się cieszę, że ktoś w końcu poruszył problem z tym rakiem youtuba jakim są prawie wszyscy youtuberzy głównego
@borys_s: mam takie samo zdanie mireczku. Może to co robi na streamach, czasami, jest bardzo wulgarne i deprawujące, ale koniec końców nie bluźni na nikogo, nikomu nie robi jazd, a nawet wręcz dzięki niemu ludzie wpłacili tej dziewczynie pieniążki na rehabilitacje. I dlatego wykop go bronił przed tymi wielkimi gwiazdami yt. Oni mają partnerów, którzy zawsze sypną groszem czy pomogą. Daniel tego nie ma. Wpadł na pomysł streama i to zajebisty